Gdzie i jak szukać sprzętu okulistycznego?

Technologie
miejsce-poznania
Gdzie i jak szukać sprzętu okulistycznego?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Medycyna jest jedną z tych dziedzin naukowych, która nieustannie się rozwija. Wraz z rozwojem technologicznym wzrastają nie tylko możliwości lepszej diagnostyki i leczenia, ale także sprzętu do tego wykorzystywanego. Jednym z najlepszych przykładów jest okulistyka. Czasy, kiedy gabinety lekarskie były wyposażone tylko w tablice Snellena, czyli tablica z literami, które odczytuje się mając jedno oko zamknięte, dawno minęły. Współczesne gabinety okulistyczne wyposażone są w niezwykle zaawansowane technologicznie urządzenia, takie jak tonometr bezkontaktowy (do pomiaru ciśnienia wewnątrzgałkowego) czy angiograf fluoresceinowy (urząd do badania unaczynienia dna oka). Sprzęt ten jest niezwykle kosztowny,poza tym co chwile wprowadza się nowe, coraz lepsze rozwiązania. Gdzie i jak szukać odpowiedniego sprzętu wykorzystywanego w okulistyce?

Targi optyczne

To świetne rozwiązanie dla specjalistów zainteresowanych nowinkami technologicznymi. Każda szanująca się firma produkująca sprzęt używany w diagnostyce i leczeniu okulistycznym, jak. np. Rodenstock instruments, która dba o to, aby zaprezentować swoje rozwiązania najszerszemu gronu odbiorców poprzez udział w targach właśnie. To także doskonały sposób na zakup nowego sprzętu w okazjonalnej cenie i nawiązanie ważnych kontaktów.

Giełda optyczna

Nowoczesny sprzęt okulistyczny jest bardzo kosztowny. Idealnym sposobem na znalezienie (ale także pozbycie się „starego”) sprzętu używanego, ale w pełni sprawnego jest giełda optyczna. Jak ona działa? Zupełnie tak samo jak ta samochodowa. Jest to idealne miejsce na sprzedaż nieużywanego już sprzętu, zakup nowych urządzeń lub odpowiednich części w przystępnej cenie.

 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Spadek – jak rozstrzygnąć spór rodzinny?
Spadek – jak rozstrzygnąć spór rodzinny?
Kiedy jesteś jednym ze spadkobierców, możesz doświadczyć pewnych trudności podczas procesu rozliczeń. Na szczęście istnieją sposoby, aby zapewnić, że proces […]
Polecamy