Czy podczas wesela wypada przygotować drobne upominki dla gości?

Trendy i życie
miejsce-poznania
Czy podczas wesela wypada przygotować drobne upominki dla gości?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Ślub jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej rodziny. Wszystkim zależy na tym, aby w tej ceremonii i następującym po niej przyjęciu weselnym uczestniczyli krewni i przyjaciele młodej pary. Ich obecność uświetnia tę ważną uroczystość, warto więc podziękować im za przybycie jakimś drobnym, eleganckim upominkiem.

Miła pamiątka

Na przyjęcie zaprasza się gości z wszystkich pokoleń. Przychodzą rówieśnicy młodej pary, rodzice obojga, zaprzyjaźnione małżeństwa z dziećmi i seniorzy. Aby wszyscy mile wspominali wesele prezenty dla gości muszą być trafione pod względem upodobań i gustów. Uniwersalnym słodkim upominkiem dla młodzieży jest pudełko czekoladek. Na kartoniku można nadrukować grafikę nawiązującą do zaproszeń ślubnych i słowa podziękowania. Równie elegancka jest ozdobna torebeczka, w której znajdą się krówki lub inne cukierki. Seniorów ucieszy słoiczek miodu albo dobra gatunkowo herbata w szklanej buteleczce z przywieszką opatrzoną imionami nowożeńców.

Coś na dłużej

Aby jeszcze bardziej upamiętnić wesele prezenty dla gości mogą mieć praktyczny, użytkowy charakter. Warto posłużyć się symboliką kwiatów. Idealnymi pod tym względem upominkami są nasiona niezapominajki w eleganckiej torebeczce z nadrukiem, albo świeca zapachowa o pięknym aromacie. Kolorowe wiatraczki przypominające swoją formą cięte kwiaty, ozdobią i ożywią weselny stół podczas letniego przyjęcia w ogrodzie. Po zakończeniu imprezy można je wręczyć dzieciom, jako zabawki, które nigdy się nie znudzą.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Folie ochronne na telefon – czy warto używać?
Folie ochronne na telefon – czy warto używać?
W dzisiejszych czasach większość osób korzysta ze smartfonów. Są to urządzenia charakteryzujące się wieloma funkcjami i możliwościami, ale także dosyć […]
Polecamy