Przyjęcie weselne w plenerze – elementy organizacji

Trendy i życie
miejsce-poznania
Przyjęcie weselne w plenerze – elementy organizacji
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Pary młode coraz częściej decydują się na organizację wesel w plenerze. Niewątpliwie pretekstem do tego typu imprezy jest bardzo modny obecnie trend na śluby w stylu boho. Te związane są z naturą i takie plenerowe otoczenie stanowi doskonałe tło dla ich oprawy. Przyczyną coraz częstszego wyboru takiego rodzaju wesela jest również znudzenie typowymi ślubami. Choć sale weselne mogą być piękne, eleganckie i nowoczesne, to ciągle szukamy czegoś nowego. 

Aby wesele było udane

Aby zorganizować wesele w plenerze potrzebne są takie same elementy jak do organizacji tradycyjnego wesela. Jedyną różnicą jest brak sali weselnej. Nie oznacza to jednak, że taka impreza nie wymaga żadnej oprawy. Często Młode Pary wybierają jako scenerię swój ogród lub sad. W wyznaczonej strefie umieszczają dekoracje kwiatowe, drewniane lub materiałowe. Elementami wystroju często bywają także palące się pochodnie, lampiony czy girlandy świetlne, co czyni takie wydarzenia bardzo nastrojowymi.

Wesela plenerowe mają także pewne niedogodności. Główną z nich jest brak możliwości wpłynięcia na pogodę. A ta może być kapryśna, nawet w miesiącach letnich. Aby uniknąć niespodzianek, można się zastanowić nad zadaszeniem części ogrodu przez specjalne hale imprezowe. Taka hala nad strefą jadalnianą i taneczną pozwoli na odbycie się wesela nawet w przypadku opadów. Hala jest otwierana z każdej strony, dzięki czemu nie ma wrażenia zamknięcia. Likwiduje to główną wadę wesela w plenerze i pozwala na niezapomniane przeżycia w tym ważnym dniu, bez stresowania się niesprzyjającą pogodą.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Płytki i ich wszechstronne zastosowanie w aranżacji wnętrz
Płytki i ich wszechstronne zastosowanie w aranżacji wnętrz
Płytki to bardzo powszechnie używany element w aranżacjach wnętrz. Zazwyczaj stosowane są one w łazienkach, jednak obecne trendy pozwalają na […]
Polecamy