Jak dobrać torebkę do sukienki?

Wybór torebki to bardzo osobista decyzja. Łatwo jest dać się ponieść trendom i skończyć z torebką, której nie kochasz. Możesz wybrać torebkę jako prezent dla swojej dziewczyny, matki, siostry lub przyjaciółki. Jednak nie jest łatwo wybrać najbardziej odpowiedni dla Ciebie. Kolor to pierwsza rzecz, którą powinnaś wziąć pod uwagę podczas zakupów torebek. Dopasowanie kolorów może być trudne, ale nie jest niemożliwe! Jeśli chcesz dopasować torebkę do swojej sukienki, najpierw dowiedz się, jaki jest jej kolor. Jeśli jest niebieska, to postaraj się znaleźć niebieską torebkę. Jeśli jest czerwona, to znajdź czerwoną torebkę. W ten sposób każdy łatwo zauważy, że dopasowałaś je do siebie.

Idealna torebka dla kobiety.

Jak wybrać ładną torebkę? Wybierz taką, która pasuje do kształtu Twojego ciała.

Wybierz taką z paskiem na ramię, który można regulować w zależności od wzrostu, dzięki czemu możesz ją wygodnie nosić.

Wybierz taką, która ma wystarczająco dużo miejsca na wszystkie Twoje rzeczy, czy to kosmetyki czy przybory toaletowe (lub oba).

Wybierz taką, która uzupełnia Twój strój i pasuje do Twojego stylu. Najbardziej stylowe torebki znajdziesz na wymienionej witrynie https://viadellaspiga.pl/projektanci/coach

Jeśli szukasz dodatku, który uzupełni lub skontrastuje Twoją sukienkę, to pomyśl o wyborze czegoś, co się od niej różni. Na przykład, jeśli masz na sobie białą lub pastelową sukienkę to dopasuj do niej czarną lub ciemną kolorową torebkę. Lub odwrotnie – jeśli Twoja sukienka jest czarna lub ciemna kolorowa to wybierz coś jasnego jak biel lub pastelowe kolory dla swojej torby.

Pamiętając o tych wskazówkach, jak dobrać torebkę do sukienki, powinno ułatwić Ci to zakupy następnym razem!

Be the first to comment

Zostaw komentarz

Twój e-mail na pewno nie zostanie opublikowany.


*


dwa × dwa =