Jak funkcjonuje escape room?

Trendy i życie
miejsce-poznania
Jak funkcjonuje escape room?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Escape room to coraz bardziej modna rozrywka, która rozwija wyobraźnię, kreatywność, jak również zmusza do myślenia i wykorzystywania wiedzy w firmie niezwykłej zabawy. Różnorodność pokoi oraz dostosowany poziom trudności do wieku i liczby uczestników daje możliwość podjęcia wyzwania dobranego do umiejętności, sprawności i możliwości graczy. Utworzone zagadki ściśle związane są z tematyką wyzwania, a płynne ich rozwiązanie doprowadzi uczestników do wyjścia. Czym jest escape room  i jakie są jego zasady? Jakie pokoje oferowane są przez warszawski escape room?

Czym jest escape room oraz jakie są jego zasady działania?

Pokój zagadek jest grą przeznaczoną dla wielu uczestników, których zadaniem jest rozwiązanie wielu połączonych ze sobą zagadek, jak również uzyskanie kodu umożliwiającego wyjście z pomieszczenia. Gracze muszą zmieścić się w ustalonym czasie, a przekroczenie go jest jednoznaczne z przegraną. Pokoje stylizowane są na różnego rodzaju tematykę uzupełnioną o efekty wizualne i video. Zawodnicy mają stały kontakt z osobą obsługującą escape room, która w razie problemów służy pomocą i podpowiedzią. Zasady i opis przebiegu zabawy wyszczególniony jest na witrynie firmy https://houseescape.pl/escape-room-co-to-jest/ , która w szczegółowy sposób przybliża sens i zasady całej zabawy. 

Jakie pokoje oferuje Dom Zagadek w Warszawie?

Escape room w Warszawie to miejsce pełne wrażeń i emocji. Przedsiębiorstwo dokłada wszelkich stań, aby sprostać wymaganiom i oczekiwaniom graczy. Pokoje dostosowane są do umiejętności użytkowników, jak również ilości osób biorących udział w wyzwaniu. Zagadki podzielone są tematycznie, a do najpopularniejszych pomieszczeń należą:

– Escape Room Hollywood – dedykowany dzieciom, młodzieży i dorosłym, przedstawiający wizerunek i klimat hollywoodzkiego Apartamentu w Hotelu.

– Misja Biegun Północny – odpowiedni dla dzieci, zawierający zagadki z użyciem elektroniki, jak i klasycznych kłódek i zabezpieczeń. 

– Dżungla – pokój stylizowany na afrykańskie klimaty, uwzględniający wiele oryginalnych i ciekawych zagadek. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Co jest potrzebne do prostych operacji montażowych?
Co jest potrzebne do prostych operacji montażowych?
W Polsce nie brakuje osób, które uwielbiają majsterkować oraz montować rozmaite konstrukcje (np. meble). Przy wszelkich pracach tego typu niezbędne […]
Polecamy