Jak spędzić urlop w Zakopanem?

Trendy i życie
miejsce-poznania
Jak spędzić urlop w Zakopanem?
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Większość osób co jakiś czas potrzebuje odskoczni od pracy zawodowej oraz codziennego stresu. Doskonałym rozwiązaniem jest tygodniowy urlop, który pozwoli nam skutecznie się zrelaksować i naładować baterie do dalszego funkcjonowania. Jednym z najbardziej polecanych miejsc na taki wyjazd jest Zakopane, czyli stolica polskich gór. Miasto to zachwyca zarówno zimą, jak i latem.

Szusowanie po stoku to tylko jedna z atrakcji 

Decydując się na wyjazd do Zakopanego, w pierwszej kolejności zarezerwujmy miejsce w hotelu, ośrodku albo pensjonacie. Znakomitym narzędziem służącym do wyszukiwania noclegów jest np. ta platforma internetowa: https://gufik.pl/szukaj?city=zakopane&category=1. Jeśli spędzamy urlop w tym mieście zimą, wówczas najlepszym sposobem na zapełnienie wolnego czasu będzie jazda na nartach i snowboardzie, wizyta na torze saneczkowym lub kulig. Z kolei latem czekają na nas m.in. takie atrakcje, jak festiwal folkloru, wspinaczka górskim szlakiem oraz spływ rzeką Dunajec. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Na jaki typ zasłon najlepiej się zdecydować do własnego domu?
Na jaki typ zasłon najlepiej się zdecydować do własnego domu?
Wybór zasłon do naszego domu tylko pozornie jest prosty. Istnieje wiele typów, które sprawiają, że w trakcie zakupów musimy mocno […]
Polecamy