Jak stworzyć wymarzony pokój dla osoby, będącej miłośnikiem żeglarstwa?

Dom i otoczenie
miejsce-poznania
Jak stworzyć wymarzony pokój dla osoby, będącej miłośnikiem żeglarstwa?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W naszym kraju nie brakuje osób w różnym wieku, które na co dzień pasjonują się żeglarstwem. Powinny one koniecznie pomyśleć o zaaranżowaniu swojej sypialni w stylu marynistycznym (inaczej morskim). Podstawą są tutaj ściany pomalowane na wybrany odcień koloru niebieskiego – np. błękitny, turkusowy czy indygo. Oczywiście we wnętrzu nie może też zabraknąć rozmaitych mebli, urządzeń oraz dodatków nawiązujących bezpośrednio do omawianej tematyki. 

Kreatywność jest najważniejsza

W pokoju miłośnika żeglarstwa wyjątkowo istotną rolę odgrywają odpowiednie elementy wykończeniowe, dodające całemu wystrojowi właściwego charakteru. Godna polecenia jest choćby trójwymiarowa tapeta ścienna w kotwice albo statki. Na uwagę zasługują ponadto drzwi wyposażone w okrągłą szybkę kajutową i białe meble z frontami o żaluzjowej strukturze. Przyda się również podłoga z jasnego drewna oraz pościel udekorowana motywami typowo morskimi. Swoistą kropkę nad i stanowią natomiast atrakcyjne dodatki w stylu marynistycznym, do których zaliczamy:

– figurki mew bądź latarni morskich (ustawione na blatach),

– nadmuchiwane koła ratunkowe (wiszące na ścianach),

– ozdobne wiosła,

– zegary ze wskazówkami linowymi,

– róże wiatrów,

– drewniane bądź plastikowe modele jachtów i statków.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak sprawić prezenty bliskim bez ponoszenia dużych wydatków?
Jak sprawić prezenty bliskim bez ponoszenia dużych wydatków?
Większość z nas bardzo lubi świąteczny klimat, który gości w naszych domach przed Bożym Narodzeniem. Piękne dekoracje, wspaniałe, smakowite zapachy […]
Polecamy