Jak trening z elektrostymulacją mięśni może poprawić kształt naszej sylwetki?

Hobby i sport
miejsce-poznania
Jak trening z elektrostymulacją mięśni może poprawić kształt naszej sylwetki?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Trening z elektrostymulacją mięśni to nowoczesny sposób ćwiczeń, który pozwala na osiągnięcie świetnych efektów w dużo krótszym czasie, niż tradycyjne ćwiczenia. Podczas tego treningu wykorzystywana jest masa własnego ciała, dzięki czemu nie ma potrzeby korzystania z wielu sprzętów. Ćwiczący ma na sobie specjalną kamizelkę z elektrodami, które oddziałują bezpośrednio na mięśnie wysyłając do nich sygnał powodujący skurcz, taki sam, jak ma to miejsce podczas np. podnoszenia ciężarów.

Zalety treningu z elektrostymulacją

Metoda EMS, bo tak nazywa się ten trening pozwala zaangażować do pracy jednocześnie wiele partii mięśni. To właśnie to sprawia, że pozwala osiągnąć świetne efekty już w krótkim czasie. Trening ten pozwala przede wszystkim szybko zrzucić zbędne kilogramy i wymodelować całą sylwetkę. Znacząco poprawia się ogólna wydolność organizmu oraz kondycja. Tkanka tłuszczowa już po kilku sesjach zostaje widocznie zredukowana, a skóra staje się jędrna i napięta. EMS wykorzystuje się także w walce z cellulitem. Trening ten jest odpowiedni dla osób w każdym wieku, również dla początkujących, którzy nie mieli nigdy do czynienia z regularną aktywnością fizyczną. Metoda ta jest jest szczególnie polecana osobom, którym zależy na osiągnięciu szybkiego i trwałego efektu. Nie powinny z niej jednak korzystać osoby, które posiadają rozrusznik serca, cierpiący na padaczkę oraz zaburzenia pracy układu krążenia, ponieważ elektrowstrząsy mogą poważnie zakłócić prawidłowe funkcjonowanie serca i całego organizmu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Cechy stylu vintage w wystroju wnętrz
Cechy stylu vintage w wystroju wnętrz
Charakterystycznymi elementami stylu vintage są wyraziste, mocne kolory oraz duża pomysłowość w aranżacji wnętrz. Styl ten od wielu lat cieszy […]
Polecamy