Jakie środki czyszczące używać do pielęgnacji samochodu?

Technologie
miejsce-poznania
Jakie środki czyszczące używać do pielęgnacji samochodu?
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Posiadanie samochodu wiąże się również z dbaniem o jego stan nie tylko techniczny, ale i wizualny. Jeżeli zależy nam na jego długiej żywotności powinniśmy robić to regularnie i dokładnie – lub jeżeli nie jesteśmy w stanie zrobić tego indywidualnie oddać nasze auto w ręce pracowników się tym zajmujących.

Środków do pielęgnacji samochodu dostępnych na rynku jest multum, jednak jakie są tymi najbardziej potrzebnymi, a które będą pełnić jedynie dodatkową rolę wspomagającą? Przede wszystkim powinniśmy zadbać o posiadanie takich produktów, jak: ścierka z mikrofibry (dzięki której będziemy mogli wypolerować lub przetrzeć kurz w naszym aucie), płyny lub spraye do jasnej tapicerki czy skóry, wosk w płynie (pozwoli nam na umycie auta bez użycia wody, dodatkowo nabłyszczy je) oraz zapachowy odświeżacz powietrza, który zapewni świeże i przyjemne powietrze w środku pojazdu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Polary – w jakich miejscach pracy się sprawdzą?
Polary – w jakich miejscach pracy się sprawdzą?
Zabezpieczenie termiczne pracownika przed pracą w niskich temperaturach, nieogrzewanych pomieszczeniach magazynowych lub halach leży w gestii pracodawcy. Zapewnienie ochronnej odzieży […]
Polecamy