Jakie zapachy są odpowiednie do aromatyzacji pomieszczeń?

Siła zapachu może być ogromna. Odpowiednio dobrana woń potrafi poprawiać nastrój, przywoływać wspomnienia, przyciągać uwagę. To między innymi dlatego indywidualnie dobrane aromaty są chętnie stosowane zarówno w domach i mieszkaniach, jak i biurach, sklepach czy hotelach. Rodzaj zastosowanego zapachu jest uzależniony od naszych preferencji, a także od tego, jakie skojarzenia i odczucia pragniemy wywołać w osobach przebywających w danym pomieszczeniu. Inna woń będzie odpowiednia dla spotkań biznesowych, inna w kameralnej restauracji, jeszcze inna w prywatnym mieszkaniu.

Aromatyzacja pomieszczeń mieszkalnych, czyli zapach tworzy klimat

Dom jest miejscem, w którym zazwyczaj szukamy spokoju i ukojenia po ciężkim dniu. Stosowane w nim zapachy powinny działać odprężająco i relaksująco, dlatego najbardziej odpowiednie będą wonie kwiatowe, takie jak lotos, konwalia, bergamotka, lilia i róża, a także owocowe – brzoskwinia czy pomarańcza. Z kolei w łazience i toalecie sprawdzą się orzeźwiające zapachy morskie i leśne. Niezwykle komfortowym rozwiązaniem jest możliwość indywidualnego skomponowania przez specjalistów zapachów dostosowanych do naszych osobistych preferencji – https://aromaprojekt.pl. Dzięki temu we własnych czterech ścianach będziemy mogli poczuć się naprawdę dobrze, doświadczając aromatycznej przyjemności i odrobiny luksusu.

Zapach w biurze i pomieszczeniach firmowych? Element identyfikacji firmy

Dostosowany do rodzaju biznesu aromat potrafi doskonale komponować się z wiodącą ideą firmy i oddawać jej charakter. Poprawia to komfort klientów, zwiększa ich satysfakcję, a w efekcie przekłada się na lepsze wyniki sprzedażowe. Najodpowiedniejsze dla biur będą aromaty cytrusowe, owocowe, kwiatowe i leśne. Osoba korzystająca z usług w lokalu danej firmy z pewnością doceni przyjemny aromat wyczuwalny w pomieszczeniach. Będzie on  świadectwem troski właściciela biznesu o komfort każdego odbiorcy i klienta. Pomocny w skutecznym i równomiernym uwalnianiu aromatu będzie profesjonalny dyfuzor zapachowy, dostosowany do wielkości pomieszczenia. Zapachy o nucie wanilii czy kawy sprawdzą się w barach i restauracjach, natomiast w gabinetach lekarskich i dentystycznych idealnym rozwiązaniem będą nuty cytrusowe i związane z wodą oraz zielenią.

Be the first to comment

Zostaw komentarz

Twój e-mail na pewno nie zostanie opublikowany.


*


dwa × 2 =