3 najbardziej przydatne akcesoria do telefonów

Technologie
miejsce-poznania
3 najbardziej przydatne akcesoria do telefonów
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Telefon komórkowy to urządzenie, które posiada już chyba każdy. Mnogość funkcji, jakie posiada sprawia, że jesteśmy mobilni i mamy do dyspozycji wiele przeróżnych możliwości. By jednak smartfona używało się jeszcze lepiej, warto wyposażyć go w 3 najbardziej przydatne akcesoria do telefonów.

Coś do auta

Gadżet ten niezwykle przydatny jest zwłaszcza dla często podróżujących ludzi. Uchwyty samochodowe, bo o nich mowa, pozwalają na umieszczenie telefonu komórkowego, przyklejając go na szybę. Ma to niezwykle dobre zastosowanie na przykład wtedy, gdy korzystamy na bieżąco z nawigacji GPS. Nie odrywając na długo wzroku od kierunku jazdy mamy zarazem do dyspozycji mapę. Stabilne zamocowanie smartfona umożliwia też łatwe odbieranie połączeń przychodzących i rozmowę przez zestaw głośnomówiący.

Folia poliwęglanowa jest kolejnym niezwykle cennym dodatkiem do telefonu. Zakłada się ją na ekran, dzięki czemu chroni go przed zarysowaniami. Do jej zalet niewątpliwie należy to, że jest praktycznie niewidoczna. Dodatkowo znakomicie maskuje wcześniej powstałe odciski palców, a nawet drobne zarysowania. Dobrze sprawdzi się, kiedy nie chcemy wydawać zbyt wiele na zabezpieczenie telefonu.

Jeżeli nasz budżet jest wyższy, pomyślmy nad szkłem hartowanym. W przeciwieństwie do folii zapewnia lepszą ochronę przed stłuczeniem ekranu, ze względu na większą twardość. Podobnie jak folia jest łatwe w montażu oraz praktycznie niewidoczne. Maskuje zarysowania i są przejrzyste. Sprawdza się w każdym modelu telefonu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Prosty gadżet, który pomoże Ci w marketingu!
Prosty gadżet, który pomoże Ci w marketingu!
W świecie biznesu wszystko kręci się wokół marki. Marki są potężne. Ludzie identyfikują się z nimi i stają się one […]
Polecamy