Na czym polegają szkolenia otwarte?

Szkolenie otwarte to okazja dla każdego do zapoznania się z nową technologią lub umiejętnością. Celem szkolenia otwartego jest zapewnienie wysokiej jakości doświadczenia, które jest dostępne i przystępne dla każdego.

Z czego składa się szkolenie otwarte?

Format sesji szkolenia otwartego zależy od tematu. W wielu przypadkach nauka odbywa się poprzez połączenie wykładu, ćwiczeń praktycznych i dyskusji grupowych. Możesz również oglądać filmy, czytać dokumenty i wykonywać ćwiczenia online. Na przykład, jeśli jesteś zainteresowany poznaniem nowego oprogramowania, otwarta sesja szkoleniowa może składać się z wykładu i ćwiczeń praktycznych. Będziesz oglądać filmy, które wyjaśniają takie rzeczy jak tworzenie dokumentów lub arkuszy kalkulacyjnych, a następnie wypróbujesz je samodzielnie. Takie kursy znajdziesz na stronie https://www.academyofbusiness.pl/szkolenia-otwarte/.

Szkolenia otwarte są prowadzone przez wolontariuszy ze społeczności, którzy są ekspertami w swojej dziedzinie. Często są one organizowane przez firmy lub inne organizacje, które chcą podzielić się swoją wiedzą z innymi. Otwarte sesje szkoleniowe mogą być również organizowane przez wolontariuszy, którzy chcą podzielić się swoją wiedzą z innymi. Na przykład, jeśli nauczyłeś się obsługiwać nowy program i chcesz, aby inni ludzie w Twojej społeczności dowiedzieli się o nim, możesz przeprowadzić otwartą sesję szkoleniową. Często odbywają się one w lokalnych bibliotekach lub domach kultury.

Be the first to comment

Zostaw komentarz

Twój e-mail na pewno nie zostanie opublikowany.


*


siedem − pięć =