W jakiej kolorystyce dobrać ozdoby weselne?

Dekoracja sali weselnej to spore wyzwanie. W końcu całość powinna prezentować się atrakcyjnie i jednocześnie spójnie, a także współgrać z charakterem przyjęcia. W jaki sposób dobierać ozdoby pod względem kolorystycznym, żeby uzyskać naprawdę niezwykły efekt?

Subtelne pastele zawsze w modzie

Każde wesele, bez względu na to czy jest kameralne czy też będzie się odbywało przy udziale dużej ilości gości, wymaga odpowiedniej oprawy. Ozdoby weselne mają na celu podkreślenie wagi wydarzenia, a także wprawienie wszystkich zgromadzonych w prawdziwie imprezowy nastrój. Jaka powinna być ich kolorystyka? Od lat największym powodzeniem cieszą się wszelkie pastele w połączeniu z bielą. Delikatny, pudrowy róż czy błękit, to prawdziwa klasyka, która sprawdzi się zawsze i przede wszystkim będzie wyglądać atrakcyjnie w każdej sali – tej urządzonej nowocześnie lub w stylu retro. 

Połyskujące złoto lub srebro?

Jeśli chcesz, żeby ozdoby były wyjątkowo efektowne, warto zdecydować się na kompozycje z udziałem złota lub srebra. I tutaj także warto połączyć je z pastelami. Świetnym pomysłem jest np. złoto i pudrowy róż lub srebro i błękit. Jakiego rodzaju dekoracje wybrać? Niezastąpione są oczywiście balony, szczególnie te foliowe, które są trwalsze. Można kupić choćby różnokolorowe, balonowe litery i ułożyć z nich inicjały nowożeńców lub napis „love”. Wiele ciekawych balonów można znaleźć tu: https://congee.pl/pol_n_URODZINY_BALONY_FOLIOWE-8720.html. Poza nimi, dobrze też zaopatrzyć się w serpentyny, rozety i girlandy w tej samej gamie kolorystycznej oraz porozwieszać je w całej sali – także na parkiecie. Goście będą zachwyceni.

Be the first to comment

Zostaw komentarz

Twój e-mail na pewno nie zostanie opublikowany.


*


5 × pięć =