Ciekawe gadżety do mebli

Dom i otoczenie
miejsce-poznania
Ciekawe gadżety do mebli
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Często chcielibyśmy odświeżyć lub unowocześnić wygląd naszego wnętrza, nie demolując przy tym mieszkania i inwestując niewielkie kwoty. Zazwyczaj nie zdajemy sobie sprawy jak drobne szczegóły albo zmiana koloru i dodatków mogą wpłynąć na całą aranżację, a naprawdę warto się temu przyjrzeć. Zapewne każdy widział niejeden program, w którym znani dekoratorzy odmieniają salon lub sypialnię za pomocą tekstyliów.

Jeśli jednak chodzi o kuchnię bądź przedpokój, sprawa jest odrobinę trudniejsza. Na szczęście metamorfoza tych pomieszczeń jest możliwa przy użyciu śrubokrętu. Kupując np. tu https://skandynawskieuchwyty.pl/ designerskie uchwyty do szaf, w kilka chwil nadamy całkowicie nowy wygląd starej zabudowie na korytarzu. Ten prosty i niedrogi sposób sprawdzi się w przypadku niemalże każdego mebla z gałkami lub tzw. relingami, jednak tu musimy zwrócić uwagę na rozstaw mocowań.

Przemiana niemodnego wnętrza

Jeśli chociaż odrobinę interesujemy się urządzaniem wnętrz, bez problemu mogliśmy zauważyć, że od kilku lat bardzo modne są wszelkiego rodzaju uchwyty krawędziowe, które kupić możemy np. tu https://skandynawskieuchwyty.pl/uchwyty-meblowe-krawedziowe. Wyposażając się w modele tego typu, z łatwością przeprowadzimy prawdziwą rewolucję wizerunkową naszej kuchni. Wersja ta będzie ładnie wyglądać, jeśli mamy gładkie szafki bez żłobień.

Wystarczy odkręcić stare egzemplarze gałek, a ślady po nich zamaskować specjalną szpachlą do mebli w kolorze zabudowy. Następnie dobrze wymierzmy miejsce montażu nowego uchwytu, wywierćmy otwory i przykręćmy stylowe listwy do otwierania szafek. Chcąc bardziej radykalnej zmiany, przemalujmy lub oklejmy folią fronty.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Czy transport morski jest bezpieczny?
Czy transport morski jest bezpieczny?
Niemal 70% wszystkich towarów na świecie przewozi się drogą morską. Najczęściej są to obiekty drobnicowe umieszczone w solidnych kontenerach, ale […]
Polecamy