Dobre kierunki na narty w Alpy

Zima to najodpowiedniejszy moment do tego, aby pomyśleć o wyjeździe na narty. Na stoku nie brakuje dobrej zabawy, a czasami też adrenaliny. Każdy znajdzie coś dla siebie. Niezależnie od tego, czy jeździ się na nartach od niedawna, czy szusuje po trasach od kilku lat. Najlepiej zdecydować się na wyjazd w europejskie kurorty. Panują na nich doskonałe warunki zjazdowe, a każdy narciarz znajdzie odpowiednie miejsce dla siebie. Europejskie trasy, w wielu kurortach narciarskich mogą się pochwalić długimi, szerokimi pasami, po których doskonale jeździ się na nartach. Jakie kierunki będą odpowiednie do zimowej jazdy na nartach?

 

Włochy, czyli Prato Nevoso

 

Tutaj warto wybrać się zawsze. W zimie panują doskonałe warunki do jazdy na nartach, natomiast w cieplejszych miesiącach stok utrzymywany jest sztucznie. Zatem każdy czas jest dobry, aby pojechać do tego włoskiego resortu. Położony jest on w Alpach nadmorskich, dlatego panuje tam fantastyczny klimat. Bez wątpienia spodoba się tam każdemu. Sprawdź przykładową ofertę: “Prato Nevoso”.

 

Jazda we francuskim Les Menuires

 

Francja to też dobry kierunek na narty. Szczególnie że francuski kurort narciarski Les Menuires posiada 200 wyciągów. Na tych trasach zjazdowych na pewno nikt nie będzie się nudził. Zjeżdżając, można poczuć francuski klimat, a po godzinach spędzonych na stoku, odpocząć w lokalnych kawiarniach.

Oprócz wymienionych miejsc, na narty można wybrać się także do Szwajcarii, gdzie panują doskonałe warunki do jazdy. Dobrym rozwiązaniem jest wyjazd w zdecydowanie bliższe rejony, czyli na Słowację. W tych miejscach każdy narciarz znajdzie coś dla siebie.

Be the first to comment

Zostaw komentarz

Twój e-mail na pewno nie zostanie opublikowany.


*


cztery × pięć =