Dzięki tym akcesoriom wnętrze będzie praktyczne i stylowe

Piękne wnętrza to marzenie każdego pana i pani domu. Urządzając mieszkanie należy jednak pamiętać nie tylko, żeby było ono eleganckie czy po prostu odpowiadało naszym gustom, ale przede wszystkim pełniło wszystkie niezbędne funkcje. Szczególnie istotne jest to jeśli metraż naszego mieszkania nie jest zbyt duży. Projektanci dbają jednak, by nawet przedmioty codziennego użytku były po prostu piękne. Z łatwością dopasujemy je do naszych wnętrz.

Ozdobą kuchni może być na przykład czajnik elektryczny Casa Bugatti. Wydawać by się mogło, że ten codziennie przez nas używany przedmiot nie może nas niczym zaskoczyć. Jeśli jednak trochę się rozejrzymy znajdziemy czajniki elektryczne, które po prostu nas oczarują. Na pierwszy rzut oka przypomina on nowoczesny dzbanek, gdy przyjrzymy mu się bliżej dostrzeżemy zegar oraz dodatkowe przyciski pozwalające między innymi ustawić maksymalną temperaturę wody. To idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie elegancję i lubią otaczać się nowinkami technicznymi. 

Brzydki odświeżacz powietrza- to już przeszłość!

Odświeżacze powietrza kojarzą nam się często z niezbyt estetycznym plastikowym przedmiotem, który bardziej szpeci niż ozdabia nasze wnętrze. Jeśli chcemy, by zapach uwalniał się regularnie często muśmy liczyć się z agresywnym  pryśnięciem, które straszy nas przy każdym wejściu do pokoju. Dużo lepszym, a jednocześnie stylowym rozwiązaniem będzie flakonik na esencje perfum. Postawiony na komodzie lub półce z książkami będzie piękną ozdobą, która jednocześnie sprawi, że wnętrze naszego mieszkania wypełni się przyjemną wonią. 

Be the first to comment

Zostaw komentarz

Twój e-mail na pewno nie zostanie opublikowany.


*


trzynaście + czternaście =