Inwestycja w wózki widłowe — jakie opcje są dostępne dla firm?

Biznes i usługi
miejsce-poznania
Inwestycja w wózki widłowe — jakie opcje są dostępne dla firm?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Niezbędnym elementem wyposażenia hal magazynowych są wózki widłowe, które umożliwiają m.in. umieszczenie palet z towarem na regałach. Inwestycja w takie pojazdy jest jednak dość kosztowna, dlatego warto wybrać formę finansowania dopasowaną do możliwości firmy. Sprawdź, w jaki sposób można zapłacić za profesjonalne wózki widłowe.

Zakup

Najłatwiejszym sposobem na pozyskanie wózków widłowych jest zakup. Na stronie https://omv.com.pl/wozki-widlowe-warszawa.php można skorzystać z oferty kupna nowych bądź używanych pojazdów. Wózki z drugiej ręki również są objęte gwarancją i są świetną opcją przy mniejszym budżecie. Choć w przypadku kwot większych niż 3500 zł netto nie można wliczyć bezpośrednio w koszty uzyskania przychodu, to możliwe jest skorzystanie z opcji jednorazowej amortyzacji.

Kredyt

Zakup wózków widłowych to przeważnie spory wydatek, który może przekraczać możliwości finansowe firmy. W takiej sytuacji warto rozważyć skorzystanie z kredytu. W tym przypadku należy jednak liczyć się z tym, że niekiedy przyznana kwota może nie być wystarczająca na pokrycie zakupu. Ponadto istnieje możliwość decyzji odmownej ze względu na brak zdolności kredytowej.

Wynajem

Niemałą popularnością cieszy się również wynajem wózków widłowych. Firma OMV Polska oferuje elastyczne warunki, a także dostęp do najlepszego sprzętu w branży. Takie rozwiązanie jest świetną opcją dla firm, których nie stać na bezpośredni zakup bądź kredyt. Na dodatek ewentualne rozwiązanie umowy może być łatwiejsze niż np. szybka sprzedaż pojazdów. Ponadto opłaty za wynajem można wliczyć w koszt prowadzenia działalności.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak włączyć na stałe elementy odzieży sportowej do stylizacji na co dzień?
Jak włączyć na stałe elementy odzieży sportowej do stylizacji na co dzień?
Obecne trendy pozwalają na łączenie ubrań eleganckich z modelami o nieco bardziej sportowym charakterze. Magazyny modowe wręcz promują odważne zestawienia […]
Polecamy