Damskie zegarki do eleganckich stylizacji

Trendy i życie
miejsce-poznania
Damskie zegarki do eleganckich stylizacji
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Zegarek to jeden z podstawowych dodatków do eleganckiej damskiej stylizacji. Pełni on dwojaką funkcję – z jednej strony wskazuje czas, z drugiej zaś dopełnia strój i znakomicie podkreśla jego charakter. Na rynku są dostępne modele zróżnicowane pod względem designu, funkcjonalności i materiału wykonania. Warto pomyśleć w szczególności o zegarku damskim Tommy Hilfiger, ponieważ prezentuje się on wyjątkowo gustownie, a przy tym jest stosunkowo tani.

Stonowany design to priorytet

Do eleganckich kobiecych stylizacji pasują zarówno zegarki na skórzanym pasku, jak i na pozłacanej lub posrebrzanej bransolecie (najlepiej ceramicznej, odpornej na zarysowania). Te pierwsze są bardziej uniwersalne, natomiast drugie wprowadzają do stroju element szyku. Zalecany jest wybór konstrukcji z mechanizmem kwarcowym, charakteryzujących się klasycznym i dosyć oszczędnym wyglądem – koniecznie z czytelną tarczą o niezbyt dużej średnicy, wyposażoną w szkiełko mineralne lub szafirowe. W tym przypadku nie są wskazane iskrzące się zdobienia, ponieważ zegarek ma być jedynie dopełnieniem eleganckiego outfitu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Co zaplanować przed lotem?
Co zaplanować przed lotem?
Lot samolotem dla wielu nie należy do przyjemności, a przecież trzeba jeszcze pamiętać, aby zabrać ze sobą wszystkie niezbędne rzeczy. […]
Polecamy