Jak strojem podkreślić atuty figury?

Trendy i życie
miejsce-poznania
Jak strojem podkreślić atuty figury?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Każda kobieta marzy o pięknej i nienagannej figurze, tymczasem nie wszystkie mogą się taką poszczycić. Czasami nawet wykańczające i rygorystyczne trening oraz dieta mają na wagę niewielki wpływ. Sprawa wygląda podobnie w sytuacji przewlekłych chorób albo tuż po ciąży. Tymczasem niezależnie od sytuacji kobieta chce się czuć pięknie i atrakcyjnie. Jak tego dokonać? Oczywiście za pomocą odpowiednio dobranego stroju. Właściwa stylizacja podkreśli wszystkie atuty i ukryje niedoskonałości. Mowa tutaj przede wszystkim o tunikach damskich, które zakrywają newralgiczne punkty, jednocześnie przedłużając sylwetkę. Najlepiej też, kiedy łączone są z wysoką szpilką, ponieważ obcas zawsze dodaje kilka centymetrów, dzięki którym figura wydaje się być szczuplejsza. Jak jeszcze zadbać o swoje atuty?

Modowe podstawy

Oczywiście ważnym aspektem jest kolor. Chyba wszystkie panie zdają sobie sprawę z tego, że czarny wyszczupla, dlatego chętnie decydują się na tę barwę. Zamiast jednak katować się ciemnymi ubraniami, można wybrać bieliznę wyszczuplającą, która ukryje wszystkie fałdki. Jest ona dostępna na https://xl-ka.pl/20-bielizna-wyszczuplajaca-plus-size. Dzięki niej można się zdecydować nawet na obcisłe spodnie czy sukienki. Taką bieliznę można połączyć nawet z gorsetem, dzięki czemu wszystkie niechciane elementy ciała przestaną być widoczne.

Jeśli chodzi o garderobę to warto też pomyśleć o ołówkowej spódnicy, która zawsze podkreśli kobiece kształty. Kiedy brzuszek jest większy  można wybrać bluzkę z marszczeniem lub większym dekoltem, by właśnie ta część ciała zwracała na siebie większą uwagę.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Zabiegi medycyny estetycznej, dzięki którym przeżyjemy drugą młodość
Zabiegi medycyny estetycznej, dzięki którym przeżyjemy drugą młodość
Ludzka skóra wraz z wiekiem starzeje się i nie wygląda już tak atrakcyjnie, jak dawniej. Jeśli zależy nam na znacznym […]
Polecamy