Zaproszenia ślubne – jak je przygotować?

Trendy i życie
miejsce-poznania
Zaproszenia ślubne – jak je przygotować?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Czym są?

Zaproszenia ślubne to pierwszy krok w kreowaniu Waszego dnia ślubu. Są one pierwszym wrażeniem, jakie odniosą Wasi goście na temat Waszej uroczystości i tego, co zaplanowaliście dla ich obecności.

Zaproszenia ślubne powinny być wysłane jak najwcześniej, ponieważ niektórzy goście mogą potrzebować zarezerwować dojazdy lub zaplanować udział w innych wydarzeniach w tym okresie. Najlepiej wysłać je pocztą, co daje czas na otrzymanie odpowiedzi przed datą uroczystości. Chociaż istnieje wiele różnych sposobów na wysłanie ich dzisiaj, większość par nadal preferuje wysyłanie ich za pośrednictwem poczty.

Co powinno znaleźć się na zaproszeniach ślubnych?

Najważniejszymi informacjami, które muszą znaleźć się na zaproszeniach ślubnych są:

– Imiona i nazwiska obu członków pary, a także ich nazwiska (jeśli je zmienili). Jeśli jeden lub obaj partnerzy zmienili nazwisko po ślubie, zwyczajowo umieszcza się oba nazwiska. Na przykład: „Pan John Doe i Pani Mary Smith” lub „Pan John Doe z domu Mary Smith”.

– Data, kiedy odbędzie się ceremonia. Zazwyczaj jest to zapisane tylko cyframi; na przykład: „4 lipca 2020 roku o godzinie 15.00”.

– Miejsce, w którym odbędzie się ceremonia; na przykład: „Katedra św. Pawła” lub „Ratusz”. Jeśli chcesz, aby Twoi goście mogli łatwo znaleźć tę lokalizację, dobrym pomysłem może być dodanie bardziej szczegółowych instrukcji, takich jak „naprzeciwko Katedry św. Pawła”.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Dlaczego warto korzystać z wypożyczalni aut?
Dlaczego warto korzystać z wypożyczalni aut?
Wynajem samochodów na krótki okres to bardzo opłacalny i dobry pomysł, gdy musimy udać się w interesy lub na wakacje […]
Polecamy