Jaki wystrój sprawdzi się w domu położonym z dala od miasta?

Dom i otoczenie
miejsce-poznania
Jaki wystrój sprawdzi się w domu położonym z dala od miasta?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Spokój, sielska atmosfera, a z okna rozpościera się widok na gęsty las lub bezkresne łąki i pola. Tak właśnie większości z nas kojarzy się wieś. Jeśli jesteśmy szczęśliwcami, którym udało się kupić działkę lub dom w takim otoczeniu, nie lada wyzwanie będzie stanowiło urządzenie naszej nieruchomości. Teoretycznie wiejskie klimaty zobowiązują, w związku z czym powinniśmy postawić na swojskie wzornictwo rodem ze starych chat. Nie wszyscy jednak lubią ten styl. Na szczęście obecnie panujące trendy pozwalają na mieszanie wielu elementów o najróżniejszym charakterze, co powoduje, że nowoczesny minimalizm odnajdzie się na naszym odludziu równie dobrze jak klasyka, czy ciepłe klimaty prowansalskie.

Nowoczesna prowincja z nutą klasyki

Aranżując wnętrza naszej sielskiej posiadłości, warto postawić na naturalne surowce. Świetnie skomponują się one z najnowszymi trendami, ale także z ponadczasową prostotą. Piękna drewniana podłoga, dębowe blaty oraz parapety wspaniale dopełni stół w stylu prowansalskim, który znajdziemy np. na witrynie https://meble-prowansalskie.pl/stoly-meble-drewniane/. Aby całość nie była zbyt staroświecka, warto postawić na oszczędne w formie meble tapicerowane o mocnej barwie. Dodatki tekstylne, jak również stylowe obrazy i inne ozdoby ostatecznie zadecydują o charakterze danego wnętrza. Niezależnie od tego, co wybierzemy, z taką bazą zagrają niemalże wszystkie dekoracje, dając nam tym samym możliwość  elastycznego kreowania wyglądu danej przestrzeni oraz nadążania za szybko zmieniającą się modą.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jakie zapachy są odpowiednie do aromatyzacji pomieszczeń?
Jakie zapachy są odpowiednie do aromatyzacji pomieszczeń?
Siła zapachu może być ogromna. Odpowiednio dobrana woń potrafi poprawiać nastrój, przywoływać wspomnienia, przyciągać uwagę. To między innymi dlatego indywidualnie […]
Polecamy