Jakie buty wybrać dla dużej i szerokiej stopy?

Trendy i życie
miejsce-poznania
Jakie buty wybrać dla dużej i szerokiej stopy?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Szeroka, płaska stopa jest problemem, który może dotykać zarówno mężczyzn, jak i kobiety. Coraz częściej zdarza się, że wraz z rozwojem nasza stopa staje się coraz szersza – decyduje o tym często chociażby rozstaw naszych palców. Każdy, kto posiada ten rodzaj stopy boryka się z masą problemów, a w szczególności, jeśli chodzi o dobór odpowiedniego obuwia. Większość butów w sieciówkach jest raczej dostosowania do posiadaczy jedynie małych i szczupłych stóp, a znalezienie kobiecych czy męskich butów, dostosowanych do stóp szerszych jest prawdziwą bolączką.

Buty dla szerokiej i dużej stopy – czy to możliwe?

Spora część mężczyzn uskarża się nie tylko na problem posiadania wyjątkowo dużej, ale jednocześnie – szerokiej stopy. Jest to niewątpliwie jeden z poważniejszych problemów. To cud jeśli kupimy lakierki męskie 47 w sklepie stacjonarnym- bardzo często musimy sięgać do internetowych sklepów, w których jedynie na zamówienie możemy nabyć modele niektórych butów. Wiąże się to zazwyczaj ze znacznie wyższymi kosztami, niżeli zakup wymiarowego obuwia w sklepie obuwniczym stacjonarnie.

Problemem jest również zakup pięknych i dopasowanych butów dla pań, które posiadają szeroką stopę – niewiele jest bowiem obuwia, które dopasowuje się do stopy nieco szerszej. Często w celu zakupu odpowiednich, wygodnych butów, dopasowanych dla szerokiej, kobiecej stopy musimy przemierzyć naprawdę wiele sklepów i przymierzyć wiele różnorodnych modeli, kolorów, czy nawet – rozmiarów obuwia damskiego zanim trafimy na buty idealne dla nas!

Buty na szeroką stopę damskie i męskie znajdziesz na przykład w sklepie internetowym Duże Buty.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jakie meble będą pasować idealnie do pokoju nastolatka?
Jakie meble będą pasować idealnie do pokoju nastolatka?
Pokój jest dla każdego nastolatka swoistą oazą przeznaczoną do wypoczynku, nauki oraz przyjmowania znajomych. Z tego powodu należy go urządzić […]
Polecamy