Jakie kroki podjąć, aby wstawić swoją tablicę reklamową?

Biznes / rynek / finanse
miejsce-poznania
Jakie kroki podjąć, aby wstawić swoją tablicę reklamową?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Aby zamontować tablicę czy urządzenia reklamowe na budynkach, konieczne są odpowiednie pozwolenia. Aby je uzyskać należy zgłosić taki zamiar do właściwego urzędu. W tym wypadku będzie to starosta. Należy złożyć wniosek, jak i oświadczenie o tytule prawnym do zarządzania gruntem, w tym o prawie własności lub użytkowania wieczystego. To jednak nie wszystko, ponieważ wymagane są także szkice oraz rysunki, które wskazują na wygląd reklamy, a także metodę jej montażu. W niektórych przypadkach wymagana jest także zgoda zarządcy drogi. Mowa tutaj przede wszystkim o reklamach zawieszonych między budynkami nad ulicą. Ich lokalizacja może zmniejszać widoczność kierowcom i powodować zagrożenie w ruchu drogowym. Podobne przepisy dotyczą także reklam umieszczonych w pasie drogowym. Aby legalnie zainstalować reklamę, należy dopełnić wszystkich formalności.

Najkrótsza droga do celu

Aby ograniczyć czas związany z wypełnianiem dokumentów i sprawami administracyjnymi, warto współpracować z profesjonalną firmą. Decydując się na szyldy reklamowe Poznań jest miastem, w którym działa wielu producentów tego typu rozwiązań marketingowych. Zajmują się nie tylko ich wytwarzaniem, ale także montażem i sprawami formalnymi.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jakie są rodzaje tkanin i jakie mają zastosowanie?
Jakie są rodzaje tkanin i jakie mają zastosowanie?
Prosta klasyfikacja pozwala podzielić włókna na naturalne i syntetyczne. W pierwszej można wymienić między innymi: bawełnę, len, jedwab, wełnę. Produkowane […]
Polecamy