Zalety brania samochodu w leasing

Technologie
miejsce-poznania
Zalety brania samochodu w leasing
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zakup samochodu prywatnego czy firmowego zawsze wiąże się ze sporym wydatkiem. Nie zawsze konsument dysponuje odpowiednią gotówką, by kupić wymarzony model. Nie oznacza to, że trzeba zrezygnować z zakupu – w takim wypadkku  można sprawdzić oferty atrakcyjnego leasingu np. ze strony https://kalkulator.vwbank.pl/vw_uzytkowe_leasing_legend_edition przyznawanego na zakup popularnych i cenionych marek samochodów.

Zalety brania auta w leasingu

Specjaliści zgodnie twierdzą, że leasing jest znacznie bardziej elastyczną ofertą niż kredyt samochodowy. Należy przyznać, że Audi leasing to obok kredytu kolejna opcja pozwalająca na pozyskanie samochodu firmowego lub prywatnego bez konieczności posiadania gotówki. Wśród ofert leasingowych można wymienić leasing operacyjny i finansowy. W opcji operacyjnej ustalany jest okres, po którym można wypowiedzieć umowę, natomiast przy leasingu finansowym zawiera się umowę bez opcji jej wypowiedzenia. Druga opcja pozwala na wliczenie do kosztów uzyskania przychodu raty odsetkowej oraz koszty amortyzacji, co opłaca się dla przedsiębiorców. Leasing jest wyjątkowo efektownym rozwiązaniem, dając możliwość pozyskania nowoczesnej floty pojazdów bez angażowania środków własnych. Warunki uzyskania takiego finansowania są bardziej elastyczne niż warunki kredytu, a sam proces wnioskowania o leasing okazuje się prostszy. Kiedy leasing się kończy, można skorzystać z całkiem nowej oferty – w ten sposób flota zostaje po raz kolejny odświeżona, a leasingobiorca nie musi się martwić o sprzedaż eksploatowanych pojazdów. W świetle prawa nie jest bowiem ich właścicielem.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
W jakie produkty dobre jakościowo warto inwestować?
W jakie produkty dobre jakościowo warto inwestować?
Produkty, które cechuje duża jakość, zazwyczaj kosztują nieco więcej. Nie ma się jednak, co dziwić, ponieważ oznacza to typowy stosunek […]
Polecamy