Jakie łóżko wybrać do niewielkiego pokoju?

Dom i otoczenie
miejsce-poznania
Jakie łóżko wybrać do niewielkiego pokoju?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wiele osób rozpoczyna swoje dorosłe życie nie od wynajmu mieszkania lub kawalerki, ale od pojedynczego pokoju. Jest to bardzo dobra opcja dla wszystkich, którym zależy na zaoszczędzeniu jak największej sumy pieniędzy, jednak niesie w sobie również spore utrudnienia. Jednym z głównych dylematów jest m.in. to, jak pogodzić sypialnię z pokojem dziennym bez utraty dodatkowej przestrzeni.

Pokój do wszystkiego, czyli sypialnia i salon w tym samym czasie

Wynajmując pokój posiadamy mocno ograniczoną przestrzeń do wyposażenia i nie zawsze możemy zawrzeć w niej wszystkie niezbędne meble i sprzęty. Najważniejsze z nich to oczywiście miejsce do spania i wypoczynku. Tradycyjne łóżko zwykle nie wchodzi w grę, dlatego warto wziąć pod uwagę różnego rodzaju łóżka składane, np. kanapy, kanapotapczany lub również bardzo modne w ostatnim czasie półkotapczany. O ile pierwsze modele umożliwiają jedynie złożenie łóżka do jego pierwotnej wersji oraz przechowanie pościeli, to półkotapczan chowany w szafie lub regale inicjuje dodatkową przestrzeń, którą w ciągu dnia można dowolnie wykorzystywać.

Aktualnie najpopularniejszymi modelami półkotapczanów są te, w których jednocześnie zamocowano dodatkowe półki, uwidaczniające się po złożeniu lóżka do pozycji pionowej, np. https://transforms.pl/oferta/model-smart-book. Takie rozwiązanie powoduje powstanie dodatkowego miejsca, które w ciągu dnia można swobodnie wykorzystać. Na powstałych w ten sposób półkach można trzymać np. książki lub podręczne do nauki i pracy akcesoria.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Zalety jakie można odnieść z korzystania urządzeń automatyki przemysłowej w zakładach
Zalety jakie można odnieść z korzystania urządzeń automatyki przemysłowej w zakładach
W dzisiejszych czasach kluczem do osiągnięcia sukcesu na rynku przez firmy produkcyjne jest podążanie za nowoczesnymi rozwiązaniami, które pozwalają lepiej […]
Polecamy