Jakie są zasady gry w kropki?

Hobby i sport
miejsce-poznania
Jakie są zasady gry w kropki?
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Gra w kropki to fantastyczna gra podwórkowa dla kilku graczy. Zapewnia mnóstwo wesołej zabawy i sprzyja rozwijaniu koordynacji ruchowej.

Przygotowanie do gry

Aby rozpocząć grę, każdy z graczy powinien być wyposażony w „szczudła” wykonane z wiaderek. Wystarczy zrobić w denkach po dwie dziury, przełożyć przez nie gruby sznurek i zawiązać od spodu. Sznurek musi być na tyle długi, aby dziecko mogło wygodnie trzymać go w dłoniach.

Przebieg gry

Gra polega na poruszaniu się po kolorowych polach oznaczonych kropkami przy użyciu „szczudeł”. Gracze nie mogą się zatrzymywać ani zastanawiać, muszą pozostawać w ciągłym ruchu. Jeśli któreś z dzieci się zatrzyma, należy doliczyć mu karne sekundy. W rundzie finałowej gracze mogą poruszać się tylko po polach oznaczonych określonym kolorem. Ten, który się pomyli, przegrywa. Więcej na temat gry znajdziesz na tej stronie http://smartplac.pl/produkt/gra-w-kropki/.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak wygląda sprzątanie galerii handlowych?
Jak wygląda sprzątanie galerii handlowych?
Galerie handlowe to miejsca, w których wymagana jest maksymalna czystość. Z tego względu prace porządkowe odbywają się tam każdego dnia. […]
Polecamy