Jakie warunki należy spełnić, aby mieć szambo?

Budowa
miejsce-poznania
Jakie warunki należy spełnić, aby mieć szambo?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Montaż szamba betonowego na swojej działce to jedno z najlepszych rozwiązań, gdy dom nie jest podłączony do lokalnej kanalizacji. Zaopatrzenie się w pojemny, szczelny i wytrzymały zbiornik jest nie tylko opłacalne, ale również bezpieczne dla środowiska. Właściciele domów powinni pamiętać jednak o konieczności utrzymania wymaganych odległości od granic działki, czy studni. W spełnieniu tych restrykcji pomogą doświadczone firmy, które oferują montaż zbiorników na ścieki.

Jakie są zalety szamb betonowych?

Tradycyjne zbiorniki wykonane z betonu są nadal uważane za najlepsze w swojej dziedzinie. Mimo że na rynku od wielu lat są już dostępne szamba plastikowe, masywność i wytrzymałość betonu ciągle przemawia do nowych nabywców. W szambie tego typu ściany mają grubość do 10 cm, co całkowicie zabezpiecza wody gruntowe przed przesiąkaniem do nich ścieków. Produkty, dostępne pod adresem http://szamba-betonowe-360.pl/slask/gliwice/ są zatem idealnym wyborem dla osób, które pragną żyć w zgodzie z zasadami ekologii. Podczas montażu szamba muszą zostać zachowane odległości od poszczególnych punktów na działce. Fachowcy zamontują zbiornik nie bliżej niż 2 m od granicy posesji, 5 m od okien domu, czy 15 m od studni. Spełnienie tych warunków pozwoli na montaż szamba zgodnie z obowiązującymi przepisami. Prawidłowo zamontowane szambo nie ulega zniszczeniu i może służyć przez wiele lat. Właściciele domów, którzy szukają dodatkowych oszczędności, powinni zdecydować się na zbiornik dwukomorowy. Takie rozwiązanie nie wymusza zbyt częstego wzywana wozów asenizacyjnych, dzięki czemu więcej pieniędzy zostaje w domowym budżecie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Drewniane wyposażenie do dużego domu
Drewniane wyposażenie do dużego domu
Odpowiednie wyposażenie to niezbędny element każdego domu. To ono nadaje mu funkcjonalności, podkreśla jego wyjątkowy charakter i podnosi poziom walorów […]
Polecamy