Jakie zasłony będą pasować do nowoczesnego wnętrza?

Aranżacja okna to zawsze wielkie wyzwanie dla każdego, kto pragnie odmienić charakter swoich wnętrz mieszkalnych. Umiejętnie przystrojone okno przyciąga uwagę, stając się piękną dekoracją pomieszczenia. Warto wiec poświęcić tej wymagającej czynności nieco więcej uwagi i czasu, by zyskać zadowalający efekt i cieszyć się doskonale wyglądającym oknem.

Modne okno w nowoczesnej odsłonie

We wnętrzach, w których króluje styl nowoczesny i minimalistyczny, okna będą wymagały wyjątkowej oprawy, podkreślającej charakter takiego pomieszczenia. Zasłony nowoczesne przybierają wtedy postać lekkich i zwiewnych tkanin cudownie otulających okno. Grube i ciężkie zasłony dawno wyszły już z mody i nie warto zaprzątać sobie nimi głowy bowiem modne i zachwycające stają się zasłony zwiewne, delikatne, niemal przezroczyste, które poddają się wszelkim upięciom i zabiegom stylizacyjnym. Do pomieszczeń stonowanych, w których dominują gładkie materiały i dodatki w jednym kolorze, bardzo oryginalnie prezentują się zasłony wzorzyste, z nowoczesnymi nieregularnymi motywami, które idealnie harmonizują z wystrojem wnętrz. 

W pomieszczeniach nowoczesnych nie tylko zasłony stają się piękną ozdobą okien.Także firany powinny tworzyć z nimi  spójne kompozycje, by stylizacja wnętrza zachwycała urokiem i spójnością. Nowoczesne firany przyjmują postać gładkich, minimalistycznych paneli okiennych, których zadaniem jest dodawanie wdzięku i elegancji oknom, a nie osłanianie ich przed spojrzeniami ciekawskich sąsiadów. W tym celu znacznie bezpieczniej jest zaopatrzyć się w atrakcyjne i zawsze modne rolety okienne.

Be the first to comment

Zostaw komentarz

Twój e-mail na pewno nie zostanie opublikowany.


*


jedenaście + 19 =