W jakich przypadkach jest konieczne skorzystać z lawety?

Bez kategorii
miejsce-poznania
W jakich przypadkach jest konieczne skorzystać z lawety?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jeśli masz nagły wypadek i Twój samochód nie chce zapalić, możesz potrzebować lawety. Warto ją wezwać, jeśli uważasz, że Twój samochód nie będzie w stanie samodzielnie dojechać do najbliższego serwisu. Bardzo ważne jest, aby po wypadku skorzystać z usługi holowania, dzwoniąc do jednej z firm holowniczych.

Kiedy niezbędne jest pomoc holownika?

 Holownik to samochód ciężarowy służący do przemieszczenia unieruchomionego pojazdu w sytuacji, gdy droga jest nieprzejezdna dla normalnych pojazdów, np. podczas ulewnego deszczu, opadów śniegu lub błota. Może być również wykorzystywana w sytuacjach, gdy konieczne jest przetransportowanie porzuconego lub nielegalnie zaparkowanego samochodu. Z pomocy lawety należy skorzystać w następujących przypadkach: Pojazd nie uruchamia się, rozrusznik nie włącza się lub konieczna jest wymiana akumulatora. Pojazd utknął w błocie lub piasku. Pojazd utknął w śniegu, lodzie i/lub wodzie. Kiedy utkniesz na poboczu drogi, pocieszająca jest świadomość, że pomoc jest blisko. Warto wtedy skorzystać z usług firm holowniczych takich jak https://www.redhol.pl/. Większość standardowych polis ubezpieczeniowych obejmuje holowanie i pomoc drogową, ale ważne jest, aby najpierw sprawdzić to u swojego ubezpieczyciela.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Rodzaje nietrzymania moczu
Rodzaje nietrzymania moczu
Problem nietrzymania moczu dotyka około 10% populacji. Najczęściej cierpią na nie kobiety, jednak kłopot ten dotyczy również mężczyzn. Przyczyną powstawania […]
Polecamy