Co kupić przyjaciołom na urodziny?

Trendy i życie
miejsce-poznania
Co kupić przyjaciołom na urodziny?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Mówi się, że przyjaciele to rodzina, którą sami sobie wybraliśmy. Nic więc dziwnego, że chcemy na ich urodziny podarować im prezent wyjątkowy, unikalny, który powie im, że są przez nas dostrzegani i doceniani. Niezależnie od tego, czy postawimy na gadżety, doświadczenia czy też pamiątki o wartości sentymentalnej, warto wybrać taki upominek, który sprawi najwięcej radości obdarowywanemu.

Kreatywny prezent urodzinowy dla przyjaciela – co wybrać?

Co powinno znaleźć się w wyjątkowym prezencie dla przyjaciółki? Jeśli nie są to urodziny okrągłe ani w żaden inny sposób symboliczne, wtedy sprawdzi się zasada, by włożyć do takiego podarunku trzy rzeczy: coś, czego potrzebuje; coś, o czym marzy; coś, czego się nie spodziewa. Według tej zasady czymś, czego potrzebuje, mogą być kosmetyki, nowa bluzka, którą wskazała na wystawie, czy też przydatny gadżet, jak kubek termiczny bądź etui na telefon.

Coś, o czym marzy, jest ściśle powiązane z jej osobowością, ale może to być trudno dostępna książka, którą bardzo chciała przeczytać, albo elegancki zestaw do parzenia herbaty, na który wiecznie jej szkoda pieniędzy. Coś niespodziewanego może sprawiać najwięcej trudności – w tej roli sprawdzą się wszelkiego rodzaju doświadczenia (np. zaproszenie na masaż czy do spa), ale też przedmioty, które pozornie do niej nie pasują, ale czujemy, że sprawią jej radość (np. film na dvd z gatunku, którego nie ogląda na co dzień).

Przy prezentach dla mężczyzn natomiast możemy postawić na uniwersalne przedmioty w nowej odsłonie. Dobrym prezentem w większości przypadków jest kufel dla mężczyzny, może być szklany, z dedykacją, albo drewniany. Warto przejrzeć dostępne możliwości na https://specially4u.pl/pol_m_Produkty_Kufle-518.html. Sprawdzą się także portfele skórzane czy ciekawe gadżety, a jeśli znamy jego gust, możemy wybrać książkę czy film albo iść o krok dalej i postarać się o bilet do teatru, na mecz lub na inne wydarzenie kulturalne.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Kiedy warto ubiegać się o odszkodowanie?
Kiedy warto ubiegać się o odszkodowanie?
Niektóre sytuacje trudno jest przewidzieć. Kiedy jednak dojdzie do przykrego zdarzenia, każdy z nas potrzebuje odpowiedniego wsparcia. Takim z pewnością […]
Polecamy