Czym ozdobić salę weselną?

Trendy i życie
miejsce-poznania
Czym ozdobić salę weselną?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Organizacja ślubu wymaga podjęcia wielu ważnych decyzji oraz zrealizowania konkretnych zadań. Jednym z nich jest przystrojenie sali weselnej w taki sposób, aby była miejscem klimatycznym i pełnym uroku. Ozdoby muszą być przede wszystkim pomysłowe i idealnie dopasowane do stylu uroczystości, bo dzięki temu oprawa wizualna na bardzo długo pozostanie w pamięci zaproszonych gości. Najlepsze dekoracje ślubne to oczywiście balony, girlandy i różnorodne wyroby z papieru, drewna czy metalu – zostaną one opisane w dalszej części artykułu.

Wystarczy uwolnić wyobraźnię 

Od wielu lat podstawowymi dekoracjami wykorzystywanymi do przystrajania sal weselnych są balony foliowe i gumowe. Występują one w zróżnicowanej formie i kolorystyce, ale obecnie dużym powodzeniem cieszą się zwłaszcza modele pastelowe, metaliczne i neonowe. Hitem są również wersje w kształcie cyferek i liter wypełnione helem, które znakomicie podkreślają wyjątkowość imprezy i stanowią wspaniałe tło do pamiątkowych fotografii.

Inną grupą polecanych dekoracji są kwiatowe i materiałowe girlandy, przywołujące klimat retro i dodające uroczystości romantycznego charakteru. Oprócz tego warto zdecydować się na ozdoby wykonane z papieru, takie jak kolorowe winietki, pudełeczka przewiązane wstążką (na podarunki dla gości) czy origami w kształcie zwierząt. Pozostałe godne uwagi elementy to:

– szklane słoiczki, buteleczki, wazoniki i świeczniki

– metalowe dzbanki, tabliczki z planem weselnej sali i konstrukcje z giętego drutu 

– drewniane tabliczki z numerami stołów albo nazwiskami gości 

– okazałe pompony z tiulu lub bibuły 

– stylowe lampiony (ułożone na podłodze) i niewielkie lampki choinkowe (zawieszone – bezpośrednio nad stołami)

– żywe kwiaty

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Szybki sposób na montaż okien – jak to zrobić?
Szybki sposób na montaż okien – jak to zrobić?
Budowa czy remont to nie lada wyzwanie – każdy chce je ukończyć jak najszybciej, a jednocześnie zrobić to dobrze i […]
Polecamy