Czym jest asystor kaszlu?

Kaszel jest jednym z tych objawów mogących zwiastować nadejście choroby. Zwłaszcza w porze jesienno-zimowej jesteśmy narażeni na osłabienie organizmu i kaszel, którego konsekwencją może być pojawienie się choroby jak zapalenie oskrzeli oraz płuc. Koflator stosuje się jako wspomagacz pracy organizmu podczas kaszlu. Ten asystor kaszlu jest zaawansowanych technologicznie urządzeniem, którego zadaniem jest imitowanie odruchu kaszlu, co pozwala usunąć nagromadzoną w układzie oddechowym flegmę.

Powstawanie kaszlu

Podczas pracy organizmu w błonie śluzowej podczas pracy dróg oddechowych powstaje śluz. Jego zadaniem jest filtrowanie zanieczyszczonego powietrza oraz bakterii. Wspomaganie pracy organizmu można osiągnąć stosując asystor kaszlu. lub też korzystać z masek CPAP wspomagających pracę organizmu https://oddychasz.pl/Maski-CPAP-c115. Kaszel stanowi prawidłową reakcję w przypadku nadmiaru zgromadzonego w organizmie śluzu. Gdy jego nadmiar jest zbyt duży i wydalenie utrudnione to może dojść do problemów z oddychaniem i groźnych infekcji..

Asystor kaszlu

Asystor kaszlu stanowi jedno z lepszych rozwiązań wspomagających pracę dróg oddechowych. Jeśli jednak nie możemy sobie pozwolić na jego zakup, istnieją inne możliwości pracy z urządzeniem – asystor kaszlu wypożyczenie stanowi jedną z nich. Praca asystora kaszlu pozwala na wydalenie nadmiaru flegmy z organizmu. Asystor działa poprzez nadmuchiwanie powietrza do płuc dochodzi do zwiększenia objętości płuc. W ten sposób nagromadzona flegma odrywa się od ścian. Następnie wtłoczone przez asystor powietrze zostaje wypompowane z płuc, imitując wydech. W ten sposób flegma zostaje usunięta z płuc, a drogi oddechowe pozostają udrożnione, co pozwala na zaczerpnięcie oddechu.

 

Be the first to comment

Zostaw komentarz

Twój e-mail na pewno nie zostanie opublikowany.


*


jeden × cztery =