Jak dopasować suknię ślubną do figury?

Trendy i życie
miejsce-poznania
Jak dopasować suknię ślubną do figury?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Istnieje kilka kluczowych kreacji w życiu każdej kobiety. Niewątpliwie jedną z nich jest suknia ślubna. Przyszła panna młoda powinna dołożyć wszelkich starań, aby wybrany projekt odpowiadał w pełni jej oczekiwaniom. Bez wątpienia należy skonsultować się z bliskimi osobami oraz doświadczoną konsultantką ślubną, jednak ostateczna decyzja musi paść z ust głównej zainteresowanej. Większość młodych kobiet skrycie marzy o obszernej sukni na kole rodem z bajki o Kopciuszku. Nie wolno dać się ponieść emocjom i skreślać innych propozycji. Może się okazać, że zwiewna suknia na ślub będzie najbardziej pasować do postury. Poniżej praktyczne rady, które ułatwią ostateczną decyzję.

Prosta droga do wymarzonego dnia

Cztery filary, według których należy wybierać suknię ślubną, to: komfort, figura, rozmiar i gust. Nie jest prawdą, że konieczne jest cierpienie dla mody. Obecnie odchodzi się od tego typu stwierdzeń i stawia na wygodne ubrania nawet w sytuacji, gdy chodzi o oficjalne stroje. Kreacja ślubna musi być odpowiednio skrojona na miarę, dlatego konieczne jest osobiste spotkanie i pobranie wymiarów. Na szczęście rynek oferuje wiele projektów stosownych do przeróżnych figur kobiecych. Panny młode o wąskiej talii i szerokich biodrach powinny skupić się na modelach posiadających gorset i swobodnie puszczony dół. Dopasowana suknia ślubna dedykowana jest kobietom o figurze klepsydry z uwagi na wyeksponowany biust i biodra. Panie o drobnej, chłopięcej figurze mogą pozwolić sobie na cięższy materiał w postaci koronek oraz długie, ozdobne rękawy.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
W co wyposażyć telefon dla dziecka?
W co wyposażyć telefon dla dziecka?
Coraz częściej smartfony kupujemy już dla najmłodszych. Większość dzieci z podstawówek miało już mniejszy lub większy kontakt z telefonami, a […]
Polecamy