Jakie ubrania szczególnie warto posiadać w swojej garderobie, na czas przyjścia jesieni i zimy?

Jesień i zima to nie tylko najpiękniejsze pory roku, ale także najmodniejsze. O tej porze roku warto mieć w swojej szafie kilka elementów, które można nosić wielokrotnie, nie męcząc się nimi.

Oto kilka pomysłów:

Świetny płaszcz

Płaszcze są jednym z najważniejszych elementów, które będziesz potrzebować w swojej szafie, i polecam mieć co najmniej jeden dobrej jakości płaszcz, który można nosić na wielu różnych strojach. Nie musisz koniecznie kupować dużego drogiego, ale warto zainwestować w coś, co zapewni Ci ciepło i będzie wyglądać stylowo.

Sweter

Dobrej jakości wełniany lub kaszmirowy sweter będzie źródłem ciepła i komfortu podczas chłodniejszych miesięcy. Jeśli nie jesteś przyzwyczajony do ich noszenia, zacznij od lekkiej wersji i pracuj w górę, gdy temperatura spada. Taki sweter oversize czy standardowym rozmiarze to świetna inwestycja, którą można nosić przez cały rok.

Rajstopy

Rajstopy są kolejnym niezbędnym elementem na zimę, zwłaszcza gdy sparowane z botkami lub butami do kolan, aby utrzymać nogi w cieple! Są one dostępne w tak wielu różnych kolorach i wzorach w tych dniach, więc łatwo jest znaleźć takie, które pasują do każdego stroju, który możesz mieć na myśli.

Grube skarpety

Noszenie grubych skarpet pod butami pomoże Ci ochronić się przed zimnym wiatrem przenikającym przez szczeliny między skórą a butem (a spójrzmy prawdzie w oczy – nikt nie chce mieć zimnych stóp!). Wiele osób preferuje podkolanówki, ponieważ wyglądają one lepiej z sukienkami/spódnicami niż podkolanówki!

 

Be the first to comment

Zostaw komentarz

Twój e-mail na pewno nie zostanie opublikowany.


*


jeden × cztery =