Jakich akcesoriów do e-papierosa potrzebujemy na start?

Trendy i życie
miejsce-poznania
Jakich akcesoriów do e-papierosa potrzebujemy na start?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W zależności od wyboru pierwszego e-papierosa, przydatne czy konieczne akcesoria będą się różniły. Część z nich jest istotna dla prawidłowego funkcjonowania sprzętu, a część jest przeznaczona dla poprawienia komfortu i zwiększenia satysfakcji z użytkowania. Sprawdźmy, bez czego nie można się obejść.

Akumulatory i ładowarki

W przypadku zakupu tzw. „boxa” potrzebny będzie jeden lub dwa akumulatory, które nie są dołączane w zestawie. Przydatna jest również specjalna ładowarka, która jest bezpieczniejsza niż korzystanie z portu USB. W razie posiadania tzw. „pena” taki zakup nie jest konieczny, a ładowarka jest częścią zestawu. 

Szkło

Większość sprzętów posiada zbiornik o objętości 2 ml, lub 3.5 ml. Na rynku dostępne są, w zależności od modelu, szkła sięgające do 8 ml. Może to być dobry wybór dla osób, które zużywają dużo e-liquidu lub nie mają możliwości częstego uzupełniania zbiornika.

Grzałki

Zespół grzewczy to fundament atomizera, coś, bez czego cieszenie się z e-papierosa jest niemożliwe. Atomizery dzielą się na RTA, RDTA, RDA. Oznacza to konieczność budowania własnej grzałki, do czego potrzebny będzie drut , wata, narzędzia. W przypadku atomizera na gotowe grzałki, który najczęściej jest proponowany dla początkujących, będzie trzeba po prostu zaopatrzyć się w ich zapas – wymiana jest dość prosta i odbywa się co około tydzień, w zależności od intensywności użytkowania. Szeroką ofertę grzałek i innych akcesoriów można znaleźć za pośrednictwem strony internetowej https://liquider.eu/.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak przewieźć ciężki sprzęt do nowego mieszkania?
Jak przewieźć ciężki sprzęt do nowego mieszkania?
Dla jednych przeprowadzka jest spełnieniem marzeń, dla innych niekończącym się koszmarem polegającym na pakowaniu, rozpakowywaniu, przewożeniu i wnoszeniu na wysokie […]
Polecamy