Jakich akcesoriów do e-papierosa potrzebujemy na start?

W zależności od wyboru pierwszego e-papierosa, przydatne czy konieczne akcesoria będą się różniły. Część z nich jest istotna dla prawidłowego funkcjonowania sprzętu, a część jest przeznaczona dla poprawienia komfortu i zwiększenia satysfakcji z użytkowania. Sprawdźmy, bez czego nie można się obejść.

Akumulatory i ładowarki

W przypadku zakupu tzw. „boxa” potrzebny będzie jeden lub dwa akumulatory, które nie są dołączane w zestawie. Przydatna jest również specjalna ładowarka, która jest bezpieczniejsza niż korzystanie z portu USB. W razie posiadania tzw. „pena” taki zakup nie jest konieczny, a ładowarka jest częścią zestawu. 

Szkło

Większość sprzętów posiada zbiornik o objętości 2 ml, lub 3.5 ml. Na rynku dostępne są, w zależności od modelu, szkła sięgające do 8 ml. Może to być dobry wybór dla osób, które zużywają dużo e-liquidu lub nie mają możliwości częstego uzupełniania zbiornika.

Grzałki

Zespół grzewczy to fundament atomizera, coś, bez czego cieszenie się z e-papierosa jest niemożliwe. Atomizery dzielą się na RTA, RDTA, RDA. Oznacza to konieczność budowania własnej grzałki, do czego potrzebny będzie drut , wata, narzędzia. W przypadku atomizera na gotowe grzałki, który najczęściej jest proponowany dla początkujących, będzie trzeba po prostu zaopatrzyć się w ich zapas – wymiana jest dość prosta i odbywa się co około tydzień, w zależności od intensywności użytkowania. Szeroką ofertę grzałek i innych akcesoriów można znaleźć za pośrednictwem strony internetowej https://liquider.eu/.

Be the first to comment

Zostaw komentarz

Twój e-mail na pewno nie zostanie opublikowany.


*


5 × jeden =