Manicure hybrydowy – co jest potrzebne do jego wykonania?

Chcesz mieć piękne, zadbane paznokcie, ale nie masz czasu na cotygodniowe wizyty u kosmetyczki? A może szkoda Ci pieniędzy na zabiegi wykonywane w salonach? Jeśli na któreś z pytań odpowiedź brzmiała „tak”, powinnaś zainteresować się manicure hybrydowym. 

Każda kobieta, która kiedykolwiek malowała paznokcie, poradzi sobie z tą techniką bez większych problemów. Wystarczy kilka akcesoriów, by móc w zaciszu czterech ścian stworzyć swój mały gabinet kosmetyczny. Już po pierwszej aplikacji lakieru zakochamy się w hybrydzie. 

Wyposażenie domowej manicurzystki

Chcąc wykonywać hybrydę samodzielnie, musimy zainwestować w dobrą lampę utwardzającą lakier. Przydadzą się również pilniki papierowe o różnej gradacji, polerka, cążki, waciki bezpyłowe oraz zestaw płynów do czyszczenia i zmywania twardej, kolorowej powierzchni paznokcia. Do podstawowej wersji manicure potrzebne będą trzy preparaty, czyli baza, kolor oraz top. Jeśli jednak chcemy przedłużyć płytkę, będziemy potrzebować produktu budującego, który znajdziemy chociażby w sklepie internetowym https://biutinail.pl/kategoria-produktu/stylizacja-paznokci/zele-budujace/. Dzięki takiemu żelowi stworzymy naprawdę imponującej długości paznokcie, idealnie nadające się do malowania misternych wzorków. Różne kolory oferowane przez producenta pozwolą nam także na zrobienie manicure hybrydowego w stylu french. Pamiętajmy, by przed aplikacją utwardzanych w lampie lakierów dobrze oczyścić płytkę z narastających skórek. Tylko prawidłowe opracowanie warstwy rogowej pozwoli na cieszenie się efektem pracy przez długi czas. 

Be the first to comment

Zostaw komentarz

Twój e-mail na pewno nie zostanie opublikowany.


*


4 × 4 =