Płytki i ich wszechstronne zastosowanie w aranżacji wnętrz

Dom i otoczenie
miejsce-poznania
Płytki i ich wszechstronne zastosowanie w aranżacji wnętrz
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Płytki to bardzo powszechnie używany element w aranżacjach wnętrz. Zazwyczaj stosowane są one w łazienkach, jednak obecne trendy pozwalają na o wiele większe szaleństwo z glazurą. Kafelki na ścianie w pokoju? Żaden problem. Wystarczy, że wybierzemy odpowiednią wersję, która np. salonowi nie odbierze ciepła. Producenci aktualnie prześcigają się wymyślaniu nowych, coraz ciekawszych propozycji wzorów, kształtów i kolorów, a tak szeroka gama produktów zapewnia nam możliwość zakupu tego właściwego, który idealnie będzie pasował do naszego domu.

Niebanalne sposoby na wykorzystanie płytek

Przywykliśmy do kładzenia płytek w pomieszczeniach o dużej wilgotności jak np. toalety. Zazwyczaj jest to spowodowane ich funkcjonalnością. Twarda powłoka glazury jest odporna na ścieranie i zamakanie, a żeby taka powierzchnia była czysta, wystarczy przetrzeć ją mokrą szmatą. Uwzględniając te zalety, warto pomyśleć o ułożeniu kafelków nad blatem kuchennych. Doskonale będą tu wyglądać duże modele imitujące beton lub drobna mozaika w odcieniach miedzi. Taka metaliczna wersja wspaniale zaprezentuje się także jako element dekoracyjny na jednej ze ścian pokoju wypoczynkowego. Chcąc natomiast otrzymać ciekawszy rezultat w łazience, postawmy na połączenie różnych wersji glazury. W niewielkim pomieszczeniu z prysznicem idealnie egzamin zdadzą drobne płytki, które możemy nabyć pod następującym adresem internetowym https://dunin.eu/produkt/mr-twig-denim/. Taki denimowy efekt ładnie zagra z dużymi, gładkimi połaciami szarości lub beżu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Pompy głębinowe na deszczówkę
Pompy głębinowe na deszczówkę
Jeżeli posiadając zbiornik na deszczówkę mamy problem z wypompowaniem wody idealnym rozwiązaniem w tej sytuacji będą pompy głębinowe na deszczówkę. […]
Polecamy