Polary – w jakich miejscach pracy się sprawdzą?

Biznes i usługi
miejsce-poznania
Polary – w jakich miejscach pracy się sprawdzą?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zabezpieczenie termiczne pracownika przed pracą w niskich temperaturach, nieogrzewanych pomieszczeniach magazynowych lub halach leży w gestii pracodawcy. Zapewnienie ochronnej odzieży roboczej jest wskazane zwłaszcza w miesiącach jesienno-zimowych, kiedy niekorzystne warunki atmosferyczne mają bezpośredni wpływ na zdrowie pracownika. Jesteś właścicielem firmy i chcesz zwiększyć komfort pracy zatrudnionych osób? Postaw na zakup polara wykonanego z wysokiej jakości materiału. 

Na co zwracać uwagę zamawiając polary robocze?

Hale i magazyny to nie jedyne miejsca, w których przydaje się wierzchnie, ciepłe okrycie. Polar przydaje się także, kiedy praca wymaga zwiększonej aktywności fizycznej przy niskich temperaturach: przyda się zatem animatorom, przewodnikom czy trenerom. Kupując bluzy lub kurtki polarowe należy zwracać uwagę, by nie były wykonane z mikropolaru: ze względu na jego cienką fakturę nie spełnia on swojej ochronnej funkcji. W sklepie  https://strefa-logo.pl/polary-robocze-z-nadrukiem zamówimy grube polary robocze o wysokiej gramaturze. Ich zaletą są wzmocnienia na łokciach oraz ramionach zapewniające ochronę bluzy przed uszkodzeniami i gwarantuje nieprzemakalność. Sklep oferuje modele polarów zapinanych na zamek błyskawiczny, w różnych rozmiarach i bogatej kolorystyce. Większość modeli posiada dwie boczne, praktycznie kieszenie. Dla pracowników spędzających większość czasu na zewnątrz przygotowano ofertę na odblaskowe bluzy ochronne, w odznaczającym się fluorescencyjnym kolorze.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak wygląda terapia uzależnień?
Jak wygląda terapia uzależnień?
W dzisiejszych czasach nie brakuje osób, które zmagają się z uzależnieniem od alkoholu, narkotyków, hazardu, preparatów farmaceutycznych czy nawet gier […]
Polecamy