Przedpokój – jak go zaplanować?

Odpowiednia aranżacja mieszkania zapewnia nam codzienny komfort życia. Szczególne istotne jest optymalne zaplanowanie rozmieszczenia mebli w przedpokoju, który znajduje się na wejściu mieszkania i powinien pozwalać na swobodne poruszanie się. Powinniśmy mieć miejsce na zawieszenie kurtki i posiadać lustro, które pozwoli nam na obejrzenie się przed wyjściem z domu.

Jakie ciekawe pomysły wykorzystać przy urządzaniu przedpokoju?

W zależności od wielkości pomieszczenia warto rozważyć zamówienie zabudowy na kurtki, płaszcze i buty. Szafa zapewni nam zachowanie porządku, a poza tym przed wyjściem będziemy mieć wszystko pod ręką bez konieczności wyciągania rzeczy z innego pokoju. Przy aranżacji małego przedpokoju optymalne jest wykorzystanie prostych pomysłów na uzyskanie większej przestrzeni do zagospodarowania. Drzwi przesuwne podwójne, które użyjemy w mieszkaniu gwarantują dodatkowe metry do wykorzystania.

Można też wykorzystać pomysł drzwi z lustrem w metalowej ramie, w ten sposób zyskujemy ścianę na dodatkowe wieszaki. W przedpokoju nie może zabraknąć specjalnych zawieszek na klucze, parasole i czapki. Do wyboru mamy wiele ciekawych propozycji np. ozdobne, kute ręcznie zawieszki albo zupełnie proste stylistyczne dostępne od ręki w każdym większym sklepie z meblami. Różne modele można także nabyć na https://www.reno-reno.pl/sklep/drzwi-lustro-metalowa-rama/.

Świetnym pomysłem są podręczne metolowe półki na buty, które obecnie używamy. W szafie można wtedy schować buty z innych sezonów, a na zewnętrznej półce trzymać te, które użytkujemy obecnie. Warto poświęcić czas na idealne zaplanowanie swojego mieszkania.

Be the first to comment

Zostaw komentarz

Twój e-mail na pewno nie zostanie opublikowany.


*


8 − 7 =