Skok w tandemie – co to oznacza?

Skok w tandemie to forma skydivingu, w której uczestnik nie skacze sam. Są oni dołączeni do doświadczonego skoczka, który nazywany jest tandem masterem. Tandem masterzy muszą mieć ukończoną minimalną liczbę skoków, posiadać odpowiednie licencje i doświadczenie w skokach oraz minimalny poziom umiejętności.

Dla kogo są odpowiednie?

Skoki tandemowe są popularne wśród osób skaczących po raz pierwszy, ponieważ dają możliwość doświadczenia swobodnego spadania podczas nauki podstaw skydivingu. Tandemy pozwalają osobom, które mogą mieć lęk wysokości lub ograniczenia fizyczne, doświadczyć dreszczyku emocji związanych ze skokami spadochronowymi, będąc połączonym z instruktorem, który dba o wszystkie szczegóły, dzięki czemu można skupić się na dobrej zabawie!

Podczas skoku w tandemie będziesz przypięty do uprzęży i kasku przez doświadczonego instruktora, który będzie kontrolował rozkładanie spadochronu podczas skoku. Instruktor będzie również kierował Twoim opadaniem, podczas gdy Ty będziesz podziwiał widoki. Gdy spadochron zostanie rozwinięty, oboje wylądujecie razem, a nie osobno, jak w przypadku normalnych skoków indywidualnych.

Gdzie możesz się zapisać na skok?

Skydiving jest popularnym zajęciem dla ludzi w każdym wieku i łatwo jest znaleźć miejsce w pobliżu, gdzie można zapisać się na skok. Możesz sprawdzić ofertę na stronie https://www.skokwtandemie.pl/. Większość centrów spadochronowych oferuje skoki w tandemie dla początkujących, więc nie musisz być doświadczonym spadochroniarzem, aby wypróbować tę pompującą adrenalinę przygodę.

Be the first to comment

Zostaw komentarz

Twój e-mail na pewno nie zostanie opublikowany.


*


11 + piętnaście =