Co warto wiedzieć o telebimach mobilnych?

Technologie
miejsce-poznania
Co warto wiedzieć o telebimach mobilnych?
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Obecnie wielu przedsiębiorców prześciga się w tworzeniu coraz bardziej kreatywnych reklam i w dotarciu do coraz większej liczby potencjalnych klientów. Niestety w wielu miejscach nie można wykupić powierzchni reklamowej na stałe. W takim przypadku idealnie sprawdzą się telebimy mobilne, które, jak sama nazwa wskazuje, umożliwiają szybką i bezproblemową zmianę lokalizacji. Rozwiązania tego typu świetnie posłużą również podczas wydarzeń sportowych lub kulturalnych.

Najważniejsze informacje o telebimach mobilnych

Urządzenia tego typu są najczęściej montowane na przyczepach, naczepach, a także podwoziach pojazdów. Charakteryzują się lekką, aczkolwiek wytrzymałą konstrukcją. Co więcej, nie wymagają montażu, wystarczy je rozłożyć. Cały proces nie trwa dłużej niż 10 minut. Do rozstawienia telebimu wykorzystuje się specjalne podpory, dzięki którym cała konstrukcja jest stabilna. Urządzenia tego typu mogą być podnoszone nawet do kilku metrów, dzięki czemu wyświetlana treść jest zdecydowanie lepiej widoczna. Co więcej, zastosowanie specjalnych elementów obrotowych umożliwia szybkie dostosowanie pozycji telebimu. Bez problemu można ją zmienić i dopasować kąt urządzenia do aktualnej sytuacji. Sterowanie ekranem może odbywać się zarówno w sposób całkowicie zautomatyzowany, jak i ręczny.

Zalety telebimów mobilnych

Jedną z najważniejszych cech telebimu jest możliwość obsługi całej konstrukcji wyłącznie przez jedną osobę. Programowanie i zmienianie wyświetlanych treści również jest proste i intuicyjne, dzięki czemu może być wykonywane przez praktycznie każdego. Telebimy mobilne świetne sprawdzą się w przypadku dużych wydarzeń sportowych, podczas których można reklamować swoje produkty bądź usługi. Jeżeli w trakcie trwania wydarzenia okaże się, że publika znajduje się w innym miejscu, całą konstrukcję można błyskawicznie złożyć i rozłożyć w innym, bardziej ruchliwym obszarze. To właśnie największa zaleta telebimów tego typu.

Zamawiając taki ekran, można nie tylko dopasować jego wielkość, ale również rozdzielczość, które bezpośrednio wpływają na jakość wyświetlanego obrazu. W przypadku gdy ekran będzie wykorzystywany m.in. w słoneczne dni, najlepszym wyborem są modele cechujące się wysoką jasnością maksymalną. Kolejną kwestią jest możliwość wyboru stopnia zabezpieczenia przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych. Warto pamiętać, że telebimy mobilne są wykorzystywane na świeżym powietrzu, dlatego powinny być odporne na działanie wilgoci, kurzu i innych zanieczyszczeń. Co więcej, na przyczepie bądź naczepie da się zamontować agregat prądotwórczy, dzięki któremu można używać telebimów nawet w miejscach, w których nie ma dostępu do energii elektrycznej.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Budowa ogrodzenia – co trzeba wiedzieć?
Budowa ogrodzenia – co trzeba wiedzieć?
Ogrodzenia domów, budynków i różnych posesji pełnią bardzo ważne funkcje. Przede wszystkim wyznaczają często granice danej działki oraz gwarantują nienaruszalność […]
Polecamy