Gadżety poprawiające wygląd smartfona

Technologie
miejsce-poznania
Gadżety poprawiające wygląd smartfona
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Gadżety do telefonu stały się w ostatnich czasach równie ważnym elementem smartfona, jak on sam. Bardzo często sięgamy bowiem po różne dodatki, które z jednej strony mogą ułatwić i uprzyjemnić korzystanie z telefonu, a z drugiej wpłynąć na jego estetykę, nadając mu np. taki kształt lub kolor, który dużo lepiej odda naszą osobowość. W tym ostatnim królują oczywiście pokrowce i etui na telefon gumowe, które mogą zmienić naszą komórkę nie do poznania, a przy okazji zabezpieczyć przed nieszczęśliwymi wypadkami, np. upadkiem z wysokości.

Na co warto zwrócić uwagę?

Oczywiście dobór odpowiedniego etui musimy zacząć od dokładnego sprawdzenia modelu naszego smartfona. Case na iPhone 5s nie będzie pasował innym markom telefonów, nie będzie nawet pasował innym modelom iPhone’ów, więc warto wiedzieć czego szukamy zawczasu. unikniemy dzięki temu wielu przykrości związanych z koniecznością wymiany kupionego case’a na nowy, co jest szczególnie problematyczne, jeśli zamawialiśmy go przez internet. Po prostu warto być przygotowanym.

Potem możemy wybierać bez przeszkód. A jest w czym, ponieważ producenci etui na smartfony oferują multum wzorów i kolorów, a gdyby gotowych propozycji było nam mało, zawsze możemy podać swój własny wzór, gdyż niektórzy dostawcy oferują możliwość wykonania pokrowca na zamówienie. Poza kolorami możemy również zainwestować w dodatkowe kształty, zmieniające nasz telefon w jakieś zwierzątko lub ulubioną postać z kreskówki. Możliwości są tu nieograniczone, więc na pewno znajdziemy coś dla siebie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jakie atrakcje turystyczne czekają na nas w Łodzi?
Jakie atrakcje turystyczne czekają na nas w Łodzi?
Łódź to miasto mające ogromny potencjał. Zarówno rodziny z dziećmi poszukujące rozrywki, jak i grupki znajomych chcące zaszaleć, znajdą tu […]
Polecamy