Gdzie kupić neony ledowe i do czego je wykorzystać?

Technologie
miejsce-poznania
Gdzie kupić neony ledowe i do czego je wykorzystać?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Neony we Wrocławiu, jak i w wielu innych miastach Polski stają się coraz to bardziej popularne. Wykorzystywane są przede wszystkim do reklamy lokali usługowych w postaci szyldów, świecących napisów na witrynach. Nowoczesne neony wykonane z wykorzystaniem technologii led znajdują zastosowanie także w oświetlaniu ogrodów i całych budynków. Takie neony posiadają duże możliwości dopasowania do indywidualnych potrzeb użytkownika, zużywając przy tym śladowe ilości energii elektrycznej. Dzięki użyciu diod led węże świetlne cechują się trwałością i długą żywotnością. Przy eksploatacji przez 10-12 godzin na dobę trwałość neonów zewnętrznych szacuje się na poziomie pięciu, sześciu lat. Dla neonów wewnętrznych, na które nie działają warunki atmosferyczne, okres ten wydłuża się aż do dziesięciu lat.

Na co zwracać uwagę, aby wybrać właściwego producenta?

Reklamę neonową, a w szczególności neony ledowe warto zakupić u renomowanego producenta posiadającego duże doświadczenie. Takie firmy korzystają tylko z najwyższej jakości materiałów posiadających europejskie certyfikaty. Profesjonaliści oferują bieżącą pomoc w realizacji zamówienia, począwszy od konsultacji projektu, aż po całą realizację. Większość dużych producentów oferuje montaż i podłączenie całej instalacji u użytkownika, udzielając przy tym kilkuletniej gwarancji. Sprawia to, że tego typu infrastruktura jest praktycznie bezobsługowa. Koszt zakupu neonów ustalany jest indywidualnie i zależy od rozmiaru oraz skomplikowania projektu. Ceny podstawowych neonów reklamowych zaczynają się już od 500-600 złotych.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Co daje dobrze przeprowadzone psychoterapia?
Co daje dobrze przeprowadzone psychoterapia?
Psychoterapia to żmudny proces, w którym pacjent wraz z wykwalifikowanym i certyfikowanym psychoterapeutą podejmuje się leczenia trudności natury psychicznej, jakie […]
Polecamy