Jak dodać życia do swojego salonu?

Dom i otoczenie
miejsce-poznania
Jak dodać życia do swojego salonu?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Dodanie odrobiny koloru do twojego salonu może być świetnym sposobem na dodanie życia do tego pokoju. Ty możesz wybierać kolory które dopasowują kolory w twój ulubionym dziele sztuki lub akcesoriach. Ty możesz także dodać jasny kolor, który nie jest zbyt przytłaczający.

Dodaj kolor do swoich ścian

Najprostszym sposobem na dodanie życia do każdego pomieszczenia jest dodanie koloru. Pomaluj ściany na jasny odcień lub zainstaluj tapetę, która przyciąga wzrok. Możesz nawet pomalować ścianę akcentową w kontrastującym odcieniu. Kolorowy dywanik może również wpłynąć na ogólny wygląd pokoju – zwłaszcza jeśli jest umieszczony pod stolikiem do kawy lub w pobliżu wejścia. Możesz znaleźć dywany w każdym rozmiarze i kształcie, więc z pewnością uda Ci się znaleźć taki, który będzie idealnie pasował do Twojego istniejącego schematu dekoracyjnego.

Postaw na fotel

Najprostszym sposobem na wstrzyknięcie nowego życia do salonu jest dodanie fotela akcentującego. Idealnym rozwiązaniem jest fotel uszak Kolorowy styl doda życia i będzie się wyróżniał na tle innych mebli. Jest tak wiele sposobów na wykorzystanie krzesła akcentu w twoim salonie. Pierwszym krokiem podczas wybierania akcentu krzesła jest zdecydowanie się na styl i rozmiar. Kiedy już zdecydujesz się na rozmiar, wybierz tkaninę, która uzupełni twoje istniejące meble i wystrój. Nie musisz dopasowywać wszystkiego dokładnie; po prostu upewnij się, że mają podobne wzory lub kolory, więc płyną razem ładnie, gdy są umieszczone obok siebie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Taśmy klejące i jej zastosowanie
Taśmy klejące i jej zastosowanie
Wytrzymałe folie i taśmy wykorzystywane są na co dzień zarówno w gospodarstwach domowych, jak i w firmach. Takie akcesoria ułatwiają […]
Polecamy