Jak urozmaicić zwyczajny wygląd ramy okiennej?

Dom i otoczenie
miejsce-poznania
Jak urozmaicić zwyczajny wygląd ramy okiennej?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Nikt z nas nie wyobraża sobie domu bez okien. Ich głównym zadaniem jest wpuszczanie światła do pomieszczeń. Odpowiednio zadbane i wyeksponowane mogą stanowić doskonałą ozdobę. W jaki sposób możemy więc odmienić wygląd prostej ramy okiennej? W poniższym artykule przedstawiamy nasze propozycje.

Ciekawe ozdoby

Zasłony, firany i rolety to często stosowane dodatki, które możemy spotkać w wielu domach. Jednym z ich zadań jest regulacja wpadającego światła. Jest to również najprostszy sposób na ozdobę okna. Jednak, jak się okazuje – nie jedyny. Doskonałą dekorację okien mogą stanowić kwiaty. Niezależnie – żywe czy sztuczne, cięte czy doniczkowe, ożywią wygląd naszych ram, nadając im koloru i świeżości. Podobnie jak kwiaty, tak i naczynia, w których można je trzymać, sprawią, że miejsca te nabiorą niezwykłego i barwnego wyglądu. Szczególnie sprawdzą się te wazoniki i doniczki, które są wykonane własnoręcznie.

Innym rodzajem dekoracji są okiennice, zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne. Wykonane z drewna mogą dodać sporo elegancji, a także pomóc zachować odpowiednią temperaturę pomieszczenia. Dodatkowym atutem jest fakt, iż można pomalować je na dowolny kolor. Niebanalnym pomysłem jest też ozdobienie ram okiennych sztukaterią. Na stronie https://www.styrostyl.pl/ znajdziemy spory wybór listew elewacyjnych, spośród których każdy znajdzie coś dopasowanego do indywidualnego stylu budynku. Ten niewielki dodatek może sprawić, że okna będą wyglądały zupełnie inaczej niż dotychczas.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Czym się charakteryzują zlewozmywaki ceramiczne i dlaczego warto się zdecydować na ich zakup?
Czym się charakteryzują zlewozmywaki ceramiczne i dlaczego warto się zdecydować na ich zakup?
Zlewy ceramiczne są bardzo trwałe, mało wymagające i łatwe w czyszczeniu, co czyni je idealnym wyborem dla Twojej łazienki. Są […]
Polecamy