Jaki alkohol na wesele wybrać, aby wszyscy goście byli zadowoleni?

Ciężko jest trafić w gusta wszystkich gości. Jeśli zapraszamy około 100 osób, możemy być pewni, że przynajmniej połowa z nich nie jest fanami tradycyjnej wódki, a druga połowa z chęcią spróbowałaby innych alkoholi, mając taką możliwość. Aby sprostać wymaganiom naszych cioć, wujków, rodziców i znajomych zaproponujmy kilka rodzajów trunków. Dobrze jest zaopatrzyć się w parę butelek wina wytrawnego zarówno białego, jak i czerwonego oraz whisky. Jest to aktualnie najpopularniejszy zestaw napojów wyskokowych na wesela. Świetnym pomysłem jest też przygotowanie oddzielnego stolika, na którym wyeksponujemy wszystkie dostępne alkohole, tak, by każdy mógł wybrać swój ulubiony smak.

Duża ilość alkoholu to niekoniecznie duży rachunek

Mając założony budżet na wydatki związane z zaślubinami nie trudno zauważyć, że trunki stanowią jego dużą część. Najtaniej możemy kupić tradycyjną wódkę w internecie. Np. na stronie: https://www.alkoholehurtowo.pl/produkt/zubrowka-biala-05l/ dostaniemy produkowaną na bazie spirytusu pszenicznego, znaną wszystkim Żubrówkę. Ponadto w tym samym sklepie dostaniemy różne rodzaje whisky, win tradycyjnych oraz musujących o wartości hurtowej.

Pamiętajmy także, by dostosować alkohol do charakteru przyjęcia. Na rustykalnym weselu w stodole, świetnie sprawdzą się nalewki wiśniowe, malinowe, jak również pigwowe, zaś na bankiecie w stylu glamour nie może zabraknąć szampana oraz prosecco. Dopasowując trunki do gustów gości, mamy pewność, że będą się doskonale bawić, a przy tym uraczą się ulubionym smakiem napojów z procentami.

Be the first to comment

Zostaw komentarz

Twój e-mail na pewno nie zostanie opublikowany.


*


4 × 4 =