Nagły uraz kończyn dolnych – skąd wziąć wózek inwalidzki?

Zdrowy styl życia
miejsce-poznania
Nagły uraz kończyn dolnych – skąd wziąć wózek inwalidzki?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Nagłe urazy kończyn dolnych to nieprzyjemne doświadczenie, niestety może zdarzyć się każdemu. Codzienne funkcjonowanie, a przede wszystkim sprawne poruszanie utrudnia również podeszły wiek. Choć w wielu przypadkach hospitalizacja nie jest wtedy konieczna, to z pewnością praktyczne są narzędzia, które wspomagają poruszanie się na własnych nogach. Państwowe szpitale nie zawsze oferują możliwość wypożyczenia sprzętu rehabilitacyjnego lub wózka. Z drugiej strony ich zakup jest kosztowną inwestycją, dlatego niewielu pacjentów się na nią decyduje. Jak zatem poradzić sobie w takiej sytuacji? Jak rozwiązać problem?

Nie na własnych nogach

Aby zapewnić sobie wygodne poruszanie się po urazie kończyn dolnych, warto skorzystać z oferty wypożyczalni wózków inwalidzkich, którą znajdziesz na stronie internetowej: http://www.wsrmila.pl/sprzet/wozek-inwalidzki/. Firma posiada w swoim asortymencie wózki wyposażone w wygodne siedzisko, które umożliwia samodzielne poruszanie się w pobliżu domu, jak i poza nim. Pacjenci mają możliwość dopasowania pojazdu do indywidualnych potrzeb, co znacząco poprawia ich komfort codziennego funkcjonowania po urazie. Wypożyczenie wózka inwalidzkiego to usługa dedykowana wszystkim osobom z urazami oraz niepełnosprawnym, którzy wymagają pomocy w czasie wykonywania codziennych czynności. Co więcej, opcja wypożyczenia jest korzystnym rozwiązaniem dla pacjentów, którzy potrzebują takiego wsparcia wyłącznie w limitowanym okresie czasu, w trakcie leczenia kontuzji kończyn dolnych.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Oznakowanie drogowe – nieoceniony element w przestrzeni, który potrafi uratować czyjeś życie
Oznakowanie drogowe – nieoceniony element w przestrzeni, który potrafi uratować czyjeś życie
O bezpieczeństwo na drogach powinni dbać wszyscy jego uczestnicy, od kierowców po pieszych, jednak nawet największa ostrożność nie pomoże, jeśli […]
Polecamy