Na czym polega endermologia?

Zdrowy styl życia
miejsce-poznania
Na czym polega endermologia?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Od kilku lat dużą popularnością wśród osób dbających o ciało cieszy się endermologia, czyli masaż podciśnieniowy. Jest to nowoczesny zabieg oddziałujący na tkankę łączną. Dzięki niemu można się skutecznie odchudzić, wysmuklić całą sylwetkę, pozbyć cellulitu z ud i pośladków, a także w znacznym stopniu poprawić kontury twarzy i elastyczność skóry. Omawiany zabieg oferuje m.in. ten profesjonalny gabinet masażu działający w Krakowie na stronie http://www.masarnia-twojmasaz.pl.

Perfekcyjny wygląd na wyciągnięcie ręki

Zabieg endermologii wykonuje się zawsze przy pomocy specjalistycznego aparatu wyposażonego w głowicę składającą się z dwóch rolek oraz komory ssącej. Urządzenie to jest sterowane komputerowo i działa w taki sposób, że najpierw wciąga fałd skórny, a następnie roluje go zarówno od wewnątrz, jak i na zewnątrz. Dzięki temu skórna i podskórna tkanka łączna zostaje efektywnie pobudzona do regeneracji. Podczas masażu pacjent jest ubrany w kombinezon przylegający ściśle do ciała, w związku z czym maszyna nie ma bezpośredniego kontaktu z jego skórą. Jest to gwarancja optymalnej higieny i bezpieczeństwa.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jaka sauna sprawdzi się w ogrodzie?
Jaka sauna sprawdzi się w ogrodzie?
Zastanawiając się nad wyborem odpowiedniej sauny do naszego ogrodu powinniśmy wziąć pod uwagę parę głównych czynników. Oprócz naszych indywidualnych preferencji […]
Polecamy