Poradnik zakładanie rzęs na pasku

Rzęsy na pasku to alternatywą dla kępek, która wygląda znacznie bardziej efektownie i daje równomierny efekt zagęszczenia oraz przedłużenia rzęs. Co ważne, zakładanie rzęs na pasku jest stosunkowo proste i można wykonać je zarówno w gabinecie kosmetycznym, jak i samodzielnie. Warto sprawdzić, w jaki sposób krok po kroku założyć rzęsy na pasku.

Sztuka zakładania rzęs

Rzęsy na pasku nakleja się na oczyszczone rzęsy, na których nie może być tuszu. Najpierw wykonujemy próbę, przystawiając pasek do naturalnej linii rzęs – dzięki temu widać, czy nie są za gęste lub zbyt długie. Pasek warto “przymierzyć”, by później trafić nim w punkt. Kiedy przeprowadzone próby wykazały naszą kompetencję w tym zakresie, na pasek trzymany za pomocą pęsety aplikuje się specjalny klej, który powinien być dostępny w zestawie z rzęsami. Chwilę czekamy, by klej zrobił się gęsty i dopiero wówczas pasek rzęs kleimy, rozpoczynając od środka powieki, następnie przechodząc do kącika zewnętrznego i kończąc na wewnętrznym. Następnie należy zamknąć powiekę i docisnąć rzęsy na pasku. Nie poleca się wykonywania poprawek – pasek rzęs powinien być przyklejony za pomocą pojedynczych ruchów.

Lifting rzęs

Alternatywą dla klejenia rzęs na pasku, może być ich lifting – https://noblelashes.pl/lifting-laminacja-rzes. Dzięki temu można uzyskać efekt podniesienia i podkręcenia rzęs, który utrzymuje się 1-2 miesiące. Jest to bezpieczna i nieinwazyjna poprawa wyglądu rzęs, która dodatkowo wzmacnia ich kondycję i pozwala na normalne wykonywanie codziennego makijażu.

Be the first to comment

Zostaw komentarz

Twój e-mail na pewno nie zostanie opublikowany.


*


1 × 5 =