Co można naprawić w telefonie?

Twój telefon jest istotną częścią Twojego życia. Używasz go do wszystkiego, od wykonywania połączeń, po rozmowy z przyjaciółmi, granie w gry, a nawet oglądanie filmów. Ale czasami wypadki się zdarzają i telefon może się zepsuć lub ulec uszkodzeniu.

Istnieje kilka sposobów na naprawę telefonu komórkowego. Możesz wziąć go do lokalnego sklepu z naprawami telefonów komórkowych, lub możesz zrobić to sam. Tak czy inaczej, trzeba wiedzieć, co jest problemem, zanim będzie można go naprawić.

Uszkodzone ekrany 

Pęknięty ekran to najczęstszy problem, jaki widzimy w sklepie. Wymienimy pęknięte szkło i digitizery lub naprawimy wewnętrzne uszkodzenia wyświetlacza (np. LCD).

Uszkodzenia spowodowane wodą 

Wodoodporne telefony jeszcze nie istnieją – ale nawet jeśli je masz, istnieje szansa, że woda nadal może siać spustoszenie w wewnętrznych komponentach telefonu. Sprawdzimy Twój telefon pod kątem oznak uszkodzenia i naprawimy wszelkie znalezione problemy.

Problemy z baterią

Niezależnie od tego, czy Twoja bateria nie chce się ładować, czy też rozładowuje się zbyt szybko, możemy zdiagnozować i naprawić problem, abyś mógł dłużej korzystać z każdego cyklu ładowania.

Uszkodzone przyciski/zawieszki/przyciski zasilania/etc 

Jeśli Twój telefon nie włącza się, ponieważ jeden z jego przycisków nie działa prawidłowo, możemy je wymienić w razie potrzeby, aby Twój telefon znów działał jak nowy!

Jeśli występuje u Ciebie, któryś z objawów, to naprawa telefonów Poznań, jest miastem, w którym naprawisz swój sprzęt.

Be the first to comment

Zostaw komentarz

Twój e-mail na pewno nie zostanie opublikowany.


*


8 − trzy =